اخبار
 انتشار: 14 مرداد 1401
   مشاهده: 95

  حضور شهردار اهواز در هیئت‌های مذهبی سطح منطقه هفت

به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ شب گذشته ششم محرم، رضا امینی شهردار اهواز از هیئات مذهبی و مراسمات سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام در سطح منطقه هفت به همراه فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت و حمید رعیتی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز بازدید به عمل آوردند.
رضا امینی شهردار اهواز در این بازدید ضمن بحث و تبادل نظر با برگزارکنندگان هیئت‌های عزاداری در میدان ولایت و همچنین ورزشگاه انقلاب واقع در منطقه هفت در خصوص مشارکت شهرداری اهواز با همکاری مساجد هیئت‌ها و مواکب سطح کلان‌شهر اهواز به بحث و گفتگو پرداختند.
در ادامه شهردار اهواز با حضور در ورزشگاه انقلاب حصیر آباد از غرفه‌های تعبیه‌شده و آموزش فرهنگ شهروندی از قبیل نقاشی کودکان، غرفه‌های محیط‌زیستی، هنرهای تجسمی و ... بازدید به عمل آورد و با غرفه‌داران گفتگو نمود.
امینی عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و یاران باوفایش و همچنین حادثه کربلا که باعث حضور گسترده مردم در محافل عزاداری می‌شود را بهترین زمان برای یادآوری و آموزش فرهنگ شهروندی توصیف کرد و از مجریان برگزاری این نمایشگاه و ایستگاه‌های آموزش شهروندی تقدیر و تشکر نمود.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها