اخبار
 انتشار: 14 مرداد 1401
   مشاهده: 152

  حضور شهردار اهواز در هیئت‌های مذهبی سطح منطقه هفت

به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ شب گذشته ششم محرم، رضا امینی شهردار اهواز از هیئات مذهبی و مراسمات سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام در سطح منطقه هفت به همراه فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت و حمید رعیتی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز بازدید به عمل آوردند.
رضا امینی شهردار اهواز در این بازدید ضمن بحث و تبادل نظر با برگزارکنندگان هیئت‌های عزاداری در میدان ولایت و همچنین ورزشگاه انقلاب واقع در منطقه هفت در خصوص مشارکت شهرداری اهواز با همکاری مساجد هیئت‌ها و مواکب سطح کلان‌شهر اهواز به بحث و گفتگو پرداختند.
در ادامه شهردار اهواز با حضور در ورزشگاه انقلاب حصیر آباد از غرفه‌های تعبیه‌شده و آموزش فرهنگ شهروندی از قبیل نقاشی کودکان، غرفه‌های محیط‌زیستی، هنرهای تجسمی و ... بازدید به عمل آورد و با غرفه‌داران گفتگو نمود.
امینی عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و یاران باوفایش و همچنین حادثه کربلا که باعث حضور گسترده مردم در محافل عزاداری می‌شود را بهترین زمان برای یادآوری و آموزش فرهنگ شهروندی توصیف کرد و از مجریان برگزاری این نمایشگاه و ایستگاه‌های آموزش شهروندی تقدیر و تشکر نمود.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار