اخبار
 انتشار: 16 مرداد 1401
   مشاهده: 206

  اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری اهوازبه مناسبت ایام شهادت عبدالله الحسین (ع)

به گزارش اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز: سجاد حیدری سرپرست سازمان زیبا سازی از نصب المانهای عاشورایی  در سطح شهر اهوازخبرداد و گفت ، با اجرای این مهم چهره شهر حال و هوای عاشورایی به خودگرفته است.

سجاد حیدری  به مهم ترین هدف اجرای این امر اشاره و بیان کرد: هویت بخشی به سیمای شهر در ایام سوگواری و عزاداری و ترویج این فرهنگ بین جوانان و نهادینه کردن آن در نسل های آینده مهم ترین موضوعی است که مسئولان در این زمان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

وی افزود: این المان ها که به صورت  موقت نصب می شوند، دارای قدمتی دیرینه هستند و خود نمایی آنها در ایام عزاداری، خاطرات حفظ اسلام با رشادت ها و فداکاری های قمر بنی هاشم و سالار شهیدان و یارانشان را در ذهن مردم یادآوری می کند.

سرپرست سازمان زیباسازی گفت: این سازمان دراقدامی دیگر و در راستای ترویج فرهنگ عاشورایی اقدام به خرید 2600 مترکتیبه مشکی نمود که بین  مناطق هشتگانه شهرداری اهواز توزیع شدند و توسط مناطق درمحل های  عرشه پل هفتم اهواز همجوار آستان مقدس علی ابن مهزیار اهوازی،خیابان سپاه مقابل ساختمان شهرداری اهواز،خیابان فروردین گلستان،بلوار معلم و میدان صداقت باهنر،خیابان اصلی زیتون کارمندی،کوی علوی و خیابان سلمان فارسی نصب شدند.

وی در پایان گفت: المان‌های عاشورایی و فضاسازی ایجاد شده در شهر تا پایان ماه‌های محرم و صفر باقی خواهد ماند.


نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها