اخبار
 انتشار: 17 مرداد 1401
   مشاهده: 90

  عزاداری به شیوه پاکبانان شهرداری منطقه هفت

به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ صبح امروز با شروع فعالیت دسته های عزاداری، پاکبانان شهرداری منطقه هفت نیز ضمن همزمان فعالیت خود را آغاز کردند.
شهرداری منطقه هفت دارای قدیمی ترین دسته های عزاداری امام حسین علیه السلام در سطح کلانشهر اهواز می باشد که سالانه بسیاری از محبان اهل بیت علیهم السلام پاسداشت آئین عاشورایی به سطح این منطقه مراجعه می نمایند.
حرم مطهر حضرت علی ابن مهزیار اهوازی (ع) نیز یکی از مهمترین مکان های زیارتی استان خوزستان است که در منطقه هفت شهرداری اهواز قرار گرفته و عاشقان سرور و سالار شهیدان روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی جهت عزاداری در این بارگاه حضور بهم می رسانند.
با عنایت به حضور پرشور عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در سطح منطقه هفت و همچنین تعداد زیاد مساجد، مواکب، هیات ها و حسینیه ها، نیروی های خدوم خدمات شهری منطقه هفت بصورت فعالیت ۲۴ ساعته در خدمت شیفتگان آن حضرت می باشند.
گفتنی است، منطقه هفت یکی از متراکم ترین و همچنین هسته مرکزی تشکیل دهنده شهر اهواز است که بسیاری از دوستداران اهل بیت علیهم السلام در آن به عزاداری امام حسین علیه السلام می پردازند.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها