اخبار
 انتشار: 30 مرداد 1401
   مشاهده: 371

  جلسه معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز با سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی

معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز گفت: پروژه هایی که در محدوده بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری قرار دارند حتما باید از طریق سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز انجام شوند.

 

به گزارش اداره ارتباطات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، امروز یک شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰جلسه ای با حضور هدایت الله زارع زاده معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز ، صادق کهوازی سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی وکارشناسان و معاونین در محل سازمان برگزار شد .
در این جلسه ابتدا سرپرست سازمان بهسازی ونوسازی شهرداری اهواز ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه گفت: سازمان بهسازی و نوسازی با دراختیار داشتن نیروهای کارشناس ، تحصیل کرده و مجرب آمادگی خود را برای انجام دادن پروژه های اجرایی و مطالعاتی کلانشهر اهواز بخصوص در محدوده بافت فرسوده و ناکارآمد شهری اعلام می دارد.
وی افزود : راه اندازی و تقویت دفاترتسهیل گری بافت های فرسوده و حاشیه نشینی شهر اهواز یکی از اهداف مهم سازمان است که میتواند بستری مطلوب برای توسعه محلات واقع در بافت فرسوده و همچنین حاشیه نشینی را فراهم کند.
در ادامه نیز زارع زاده معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز گفت: پروژه هایی که در محدوده بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری قرار دارند حتما باید از طریق سازمان بهسازی و نوسازی انجام شوند.
وی افزود : خیابانهای نادری ، کاوه و بازار طلافروشان مورد تاکید است که امید است سازمان بتواند آنهارا به انجام برساند.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری اهواز اظهار کرد : این معاونت آمادگی خود را برا هر گونه همکاری در بافتهای فرسوده و ناکارآمد شهری و حاشیه نشینی را با سازمان بهسازی و نوسازی اعلام می دارد.
در پایان نیز تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام مطالعاتی و ارائه پروژه های پیشنهادی سازمان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


نویسنده خبر: مهدی سلطانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها