اخبار
 انتشار: 31 مرداد 1401
   مشاهده: 267

  خدمت‌رسانی شهرداری اهواز به زائران در قسمت عراقی مرز چزابه

معاون فرهنگی شهردار اهواز گفت: طبق هماهنگی‌های بعمل آمده شهرداری اهواز امسال در ایام اربعین در قسمت عراقی پایانه مرزی چزابه به زائران اباعبدالله(ع) خدمت‌رسانی می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز، نشست روسای ستادهای اربعین حسینی (ع) شهرداری‌های کلانشهرهای کشور با حضور دبیرکل مجمع ، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع و رئیس ستاد اربعین حسینی شهرداری تهران ، روسای ستاد اربعین شهرداری های کلانشهرها و همچنین معاونین شهرداران و روسای سازمان های فرهنگی و اجتماعی و ورزشی کلانشهرهای کشور امروز دوشنبه 31 مردادماه 1401 به میزبانی شهرداری تهران برگزار شد.

در این نشست، حجت‌الاسلام حمید رعیتی گزارشی از فعالیت‌های شهرداری اهواز در مرز چزابه، نسبت به فضاسازی فرهنگی و آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم جهت پذیرایی از زائران ارائه کرد.

طی اعلام معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، در ایام اربعین امسال بر اساس تقسیم‌وظایف و هماهنگی‌های بعمل‌آمده، شهرداری اهواز وظیفه خدمات‌رسانی به زائران در قسمت پایانه مرزی عراق را در مرز چزابه عهده‌دار شده و امور قسمت پایانه مرزی ایران بر عهده شهرداری تهران و امور مواکب بر عهده دیگر شهرداری های استان می باشد.

نویسنده خبر: ناصرین
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها