اخبار
 انتشار: 04 شهریور 1401
   مشاهده: 135

  جمع آوری نخاله های ساختمانی خیابان ۶ نامداری

فرامرز نجف پور از جمع آوری و نخاله برداری در خیابان ۶ نامداری کوی الصافی واقع در ناحیه دو خدمات شهری منطقه هفت خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت از جمع آوری نخاله های موجود در خیابان ۶ نامداری کوی الصافی توسط معاونت خدمات شهری منطقه هفت خبر داد.

وی در این رابطه افزود: با توجه به حجم نخاله های موجود در این محله، معاونت خدمات شهری منطقه با استفاده از ماشین آلاتی که در اختیار دارد، اقدام به جمع آوری و پاکسازی محل کرده است.

این مقام مسئول در ادامه عنوان کرد: متاسفانه افراد خاطی بدون توجه به اینکه باعث عدم آسایش شهروندان می شوند، اقدام به تخلیه غیر قانونی نخاله های ساختمانی در این محل کرده اند.

وی ضمن درخواست از عموم شهروندان در خصوص شناسایی و معرفی افراد خاطی به سامانه ۱۳۷، تصریح کرد: برخورد قانونی با متخلفان و برهم زنندگان نظم شهری یکی از اولویت های این منطقه می باشد و بطور جدی از طریق واحد حقوقی در حال پیگیری احکام قضایی در این زمینه می باشد.
نجف‌پور با بیان اینکه مکان های از پیش تعیین شده ای برای این امر وجود دارد، اظهار داشت: امیدواریم تا با همکاری رانندگان کامیونت و جحشه بتوانیم از هزینه های اضافی در خصوص جمع آوری نخاله های رها شده در شهر اهواز جلوگیری کنیم و در نهایت شهری آباد و بدون آلودگی بصری داشته باشیم.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها