اخبار
 انتشار: 05 شهریور 1401
   مشاهده: 92

  برگزاری کارگاه آموزشی GIS و نقش آن در فعالیتهای خدمات شهری

      به گزارش سایت شهرداری اهواز، تقی پور مدیرکل اجرا و نظارت معاونت خدمات شهری با اشاره به نقش آموزش در حوزه خدمات شهری گفت: کارگاه آموزشی GIS و نقش آن در فعالیتهای خدمات شهری و فضای سبز در دانشگاه شهرداری اهواز برگزار شد.

 

مدیرکل اجرا و نظارت خدمات شهری شهرداری اهواز عنوان کرد: به جهت نظارت بهینه و ساماندهی فعالیتهای پیمانکاران در قالب مفاد قرارداد، در این کارگاه مکانمند نمودن اطلاعات توصیفی فعالیت پیمانکاران از قبیل، پست کاری کارگران و سرکارگران،ماشین آلات مرتبط با موضوع قرارداد، مکانمند نمودن محل آبگیری تانکرها و خطوط انتقال آب مورد بررسی و آموزش قرار گرفت.

 

تقی پور افزود: مکانمند نمودن ست های ورزشی و اسباب بازیهای موجود در پارکها و اطلاعات توصیفی مربوط به آنها ،مکانمند نمودن ابنیه و سرویس‌های بهداشتی و اطلاعات توصیفی مربوطه در محدوده‌ای فضای سبز و سایر اطلاعات مرتبط با مفاد قرارداد های حفظ و نگهداری فضای سبز از مواردی بود که به بحث و بررسی و آموزش قرار گرفت.

 

وی با اشاره به لزوم استفاده از تکنولوژی روز جهت خروج از نظارت سنتی، تصریح کرد: با توجه به اینکه در عصر تکنولوژی قرار گرفتیم، برنامه ریزی هایی با هدف ایجاد زیر ساخت های نظارت هوشمند و مکانمند صورت گرفته و عوامل خدمات شهری و فضای سبز نیز با نحوه انجام کار بصورت نظارت سیستمی آشنا می شوند. 


نویسنده خبر: محسن نورانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها