اخبار
 انتشار: 07 شهریور 1401
   مشاهده: 63

  عملیات رنگ آمیزی جداول در سطح منطقه 5 شهرداری اهواز

باتوجه به ایجاد چهره متناسب و تزئینات شهری، حفظ زیبایی معابر عملیات رنگ آمیزی جداول در سطح منطقه 5 شهرداری اهواز آغاز شد.

    به گزارش اداره ارتباطات منطقه 5 شهرداری اهواز آرش دُر اظهار داشت: با توجه به عوامل فیزیکی و محیطی و از بین رفتن رنگ جداول اجرای عملیات رنگ آمیزی جداول در سطح   منطقه آغاز شده است.

 

وی افزود: در راستای فضا سازی مناسب شهری طرح شست و شو، پاکسازی وتداوم رنگ آمیزی جداول درسطح منطقه صبح امروز از کوی شهرک دانشگاه آغاز شد.

دُر همچنین با اشاره به این که با ایجاد چهره متناسب با شهرنشینی، تزئینات شهری، حفظ زیبایی و مبلمان شهری در روحیه شهروندان اثر گذار است، افزود: با در نظر گرفتن نیاز شهروندان به شادابی و ایجاد تنوع اقدام به رنگ آمیزی جداول در معابر اصلی و فرعی در سطح این منطقه شروع شده است.

 

  در ادامه با بیان این که رسیدگی به جلوه های هنری و رفع آلودگی های بصری علاوه بر ایجاد زیبایی های دیداری موجب تأمین آرامش روحی و روانی شهروندان می شود، بیان کرد: در همین راستا معاونت ترافیک پس از ترمیم و ساماندهی جداول اقدام به رنگ آمیزی آنها کرد.

 

وی در خاتمه با تأکید بر لزوم حفظ سیمای شهری اذعان داشت: در اجرای این عملیات توجه به کیفیت و ماندگاری موارد استفاده شده امری مهم و ضروری است، امیدواریم این منطقه بتواند اقدامات لازم را جهت زیبا سازی انجام دهد تا موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم نماید.


نویسنده خبر: جواد علیخانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها