اخبار
 انتشار: 07 شهریور 1401
   مشاهده: 307

  جلسه کارگروه مدیریت سرمایه انسانی برگزار شد

جلسه کارگروه تخصصی مدیریت سرمایه انسانی برنامه اهواز 1405 برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز، جلسه کارگروه مدیریت سرمایه انسانی برنامه اهواز 1405 به ریاست سعید فردانی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و با حضور سید محمد جواد رضوی عضو شورای اسلامی شهر اهواز، نائب رئیس و دبیر کارگروه مدیریت و سرمایه انسانی و سایر اعضاء این کارگروه در محل دفتر معاونت برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز بیان کرد: سومین برنامه راهبردی شهرداری اهواز 1405 بر اساس ظرفیت های داخلی و در 2 سطح استراتژیک و عملیاتی تدوین شده است.

سعید فردانی با اشاره به مسئله محور بودن برنامه سوم راهبردی شهرداری اهواز 1405 اظهار کرد:  با برگزاری نظر سنجی از خبرگان، اساتید دانشگاه، مدیران ، پرسنل ، صنوف، گروههای جهادی و ... 11 زمینه موضوعی شهر و شهرداری اهواز مشخص شد که یکی از آنها مدیریت سرمایه انسانی است.

وی افزود: این کارگروه با تمرکز بر مقصد استراتژیک ارتقاء بهره وری سازمانی در حال فعالیت است. 

فردانی با بیان اینکه با تمرکز بر رفع مشکلات شهر و شهرداری، بیشترین بهره وری حاصل خواهد شد، اظهارکرد: مراحل برگزاری کارگروههای تخصصی را هفت گام بررسی مسائل، گزینش مسائل بر اساس اولویت، تحلیل مسائل ، کمی سازی و شاخص گذاری، تعیین خروجی ، تهیه فهرست اقدامات طرح و پروژه ها و برآورد زمانی و ریالی بر اساس منشور پروژه برشمرد.

در پایان جلسه، حاضرین مسائل و مشکلات این حوزه را مطرح کردند و پس از بحث و تبادل نظر سه مسئله، تناسب عملکرد با پرداخت، عدالت در عزل و نصب و تسهیل در خدمت رسانی به پرسنل احصا و مقرر شد تحلیل این مسائل انجام و در جلسه بعدی ارائه شود.


نویسنده خبر: معاونت برنامه ریزی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها