اخبار
 انتشار: 09 شهریور 1401
   مشاهده: 166

  برگزاری جلسه ساماندهی ترافیک مسیر های منتهی به تقاطع میدان دانشگاه ( شهید قربانی )

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز، امروز چهارشنبه نهم شهریور ماه سال جاری جلسه ساماندهی ترافیک مسیرهای منتهی به تقاطع میدان دانشگاه ( شهید قربانی ) با حضور پرویز حسینی معاون فنی و عمرانی، امیر مجدم معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری اهواز، مدیرکارگاه خاتم الانبیاء (ص) پیمانکار احداث پروژه و دیگر مدیران در دفتر این معاونت برگزار گردید.

دراین جلسه پس از بحث و تبادل نظر حاضرین در این جلسه تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

1 – با توجه به توضیحات و بررسی نقشه ها و وضعیت مهرماه مقرر گردید: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری طرح جامع و کلی ساماندهی و مدیریت ترافیک تقاطع را تهیه و ابلاغ نماید. ( قبل و بعد از بازگشایی یکی از محورها )
2- مقرر گردید: تهیه، طراحی ونصب کلیه علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی توسط شهرداری منطقه 4 با هماهنگی معاونت حمل و نقل و ترافیک انجام و اجراء گردد.
3- مقرر گردید: به منظور تعریض کنار گذر غربی در کنار رمپ شمالی معاونت شهرسازی و معماری منطقه4 نسبت به تهیه طرح و اجرای تعریض مسیر اقدام تا معاونت فنی و عمرانی نسبت به جابجایی پایه های برق موجود در این مسیر اقدام کند.
4- مقرر گردید: پس از ابلاغ طرحهای بند( 1و3 ) فوق دستگاه های متولی اقدام لازم را معمول نمایند.
5- مقرر گردید: سازمان عمران شهری شهرداری نسبت به جمع آوری پل عابر پیاده موجود در پروژه اقدام لازم را انجام دهد.
6- مقرر گردید: به منظور اجرای مسیر عبوری ترافیک شرق به جنوب پس از اجرای بند (5) فوق قرارگاه خاتم پیمانکار پروژه طرح اجرایی را تحویل مجری نماید، تاپس از بررسی و تایید جهت اجراء تصمیم گیری شود.
7- مقرر گردید: ساماندهی موانع موجود در اطراف تقاطع از جمله نیو جرسی ها و سایر موارد ظرف 48 ساعت آینده کلا" برطرف و جابجا گردند.

نویسنده خبر: نعیم دورقی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار