اخبار
 انتشار: 09 شهریور 1401
   مشاهده: 78

  برگزاری جلسه ساماندهی ترافیک مسیر های منتهی به تقاطع میدان دانشگاه ( شهید قربانی )

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز، امروز چهارشنبه نهم شهریور ماه سال جاری جلسه ساماندهی ترافیک مسیرهای منتهی به تقاطع میدان دانشگاه ( شهید قربانی ) با حضور پرویز حسینی معاون فنی و عمرانی، امیر مجدم معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری اهواز، مدیرکارگاه خاتم الانبیاء (ص) پیمانکار احداث پروژه و دیگر مدیران در دفتر این معاونت برگزار گردید.

دراین جلسه پس از بحث و تبادل نظر حاضرین در این جلسه تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

1 – با توجه به توضیحات و بررسی نقشه ها و وضعیت مهرماه مقرر گردید: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری طرح جامع و کلی ساماندهی و مدیریت ترافیک تقاطع را تهیه و ابلاغ نماید. ( قبل و بعد از بازگشایی یکی از محورها )
2- مقرر گردید: تهیه، طراحی ونصب کلیه علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی توسط شهرداری منطقه 4 با هماهنگی معاونت حمل و نقل و ترافیک انجام و اجراء گردد.
3- مقرر گردید: به منظور تعریض کنار گذر غربی در کنار رمپ شمالی معاونت شهرسازی و معماری منطقه4 نسبت به تهیه طرح و اجرای تعریض مسیر اقدام تا معاونت فنی و عمرانی نسبت به جابجایی پایه های برق موجود در این مسیر اقدام کند.
4- مقرر گردید: پس از ابلاغ طرحهای بند( 1و3 ) فوق دستگاه های متولی اقدام لازم را معمول نمایند.
5- مقرر گردید: سازمان عمران شهری شهرداری نسبت به جمع آوری پل عابر پیاده موجود در پروژه اقدام لازم را انجام دهد.
6- مقرر گردید: به منظور اجرای مسیر عبوری ترافیک شرق به جنوب پس از اجرای بند (5) فوق قرارگاه خاتم پیمانکار پروژه طرح اجرایی را تحویل مجری نماید، تاپس از بررسی و تایید جهت اجراء تصمیم گیری شود.
7- مقرر گردید: ساماندهی موانع موجود در اطراف تقاطع از جمله نیو جرسی ها و سایر موارد ظرف 48 ساعت آینده کلا" برطرف و جابجا گردند.

نویسنده خبر: نعیم دورقی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها