اخبار
 انتشار: 12 شهریور 1401
   مشاهده: 112

  برگزاری جلسه کمیته درآمدی در شهرداری منطقه 5 اهواز

صبح دوشنبه ۱۲ شهریورماه جلسه کمیته درآمدی به منظور ساماندهی و بهبود نحوه وصول مبالغ درآمدی، با حضور مدیر منطقه، معاونين و مديران در دفتر مدیریت تشکیل شد.

   به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 5 اهواز، اين جلسه صبح امروز با حضور مدیر منطقه، معاونين و مديران منطقه به منظور بررسی راهکارهای تامين منابع و افزايش درآمد به جهت ارائه خدمات بيشتر و بهتر به شهروندان و توسعه و آبادانی منطقه برگزار گرديد.

برپایه اين گزارش، مدیر منطقه در اين جلسه به بررسی وضعيت درآمد منطقه در شش ماه اول سال پرداخته و پيشنهادات لازم را در زمينه افزايش درآمد در ماههای آتی سال ۱۴۰۱ اعلام کرد و از همه همکاران، همفکری و تلاش جهت ارتقاء بخش درآمدی و به تبع آن ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را خواستار شد.

وی به کسب در آمد از منابع پایدار توسط شهرداری ها تاکید کرد و افزود: کسب در آمد از منابع پایدار در طول زمان موجب تقویت شهرداری می شود که این خود سبب می گردد شهرداری نقش فعال تر و مفید تری در محیط شهری ایفا نماید و پاسخگویی مناسبی به نیاز های شهروندان داشته باشد.

در این جلسه معاونین و مدیران منطقه پیشنهادات و نکته نظرات خود را مطرح کردند که مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر منطقه  در پایان به گسترش برنامه های آموزشی و ترویجی و ایجاد زمینه تفاهم و همکاری بین مردم و شهرداریها  تاکید و خاطرنشان کرد: در راستای جلب مشارکت عمومی شهروندان علاوه بر آموزش، اتخاذ روشهای تشویقی و ایجاد زمینه مناسب در پرداخت عوارض از سوی شهروندان  نیز بسیار تاثیرگذار می باشد .


نویسنده خبر: جواد علیخانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها