اخبار
 انتشار: 13 شهریور 1401
   مشاهده: 299

  با دستور شهردار اهواز مطالعات و طراحی بهسازی چهار ورودی شهرانجام می شود

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز از اجرای پروژه مطالعاتی بهسازی چهار ورودی از هفت ورودی شهر به دستور شهردار اهواز خبر داد.

    به گزارش امور ارتباطات معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز، هدایت اله زارع زاده با اعلام این خبر گفت: این ورودی ها شامل ورودی اندیمشک در شمال، ورودی از سمت حمیدیه در غرب، ورودی از سمت خرمشهر از پل نورد تا سه راه خرمشهر در جنوب و ورودی از سمت ماهشهر در شرق اهواز هستند.


وی با اشاره به معیارهای انتخاب این ورودی ها اظهار کرد: معیار انتخاب در این پروژه، تردد کاروانهای راهیان نور، زائرین عتبات بویژه در ایام اربعین حسینی و مسیر ورود هموطنان عزیز از استانهای فارس، لرستان، چهارمحال و بختیاری و...است.


معاون شهردار اهواز ادامه داد: این مطالعات جنبه های مختلفی دارد که از آن جمله می توان به اصلاح هندسی، طراحی فضای سبز، روشنایی و حل موضوعات ترافیکی، ساماندهی مشاغل غیر رسمی و.... اشاره کرد.


زارع زاده بیان کرد: مشاور پروژه انتخاب شده که در آستانه شروع به کار است زمان این پروژه مطالعاتی هشت ماه بوده و انشاله عملیات اجرایی در سه ماهه نخست سال 1402 آغاز می شود.


وی در پایان گفت: این پروژه حسب دستور شهردار محترم اهواز جناب آقای امینی و اولویت گذاری انجام شده در شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی شهرداری پس از جمع بندی و کارشناسی های به عمل آمده اتخاذ شد.
 


نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها