اخبار
 انتشار: 13 شهریور 1401
   مشاهده: 276

  بازدید مشترک مدیرعامل سازمان پایانه ها و رئیس راهور اهواز از پایانه های مسافربری

به گزارش امور ارتباطات سازمان پایانه های شهرداری اهواز شامگاه شنبه ۱۲ شهریورماه، پوریا راهنورد مدیرعامل سازمان پایانه ها به همراه سرهنگ رحیمی رئیس پلیس راهور کلانشهر اهواز با توجه به ورود مسافران ایام اربعین حسینی از آخرین وضعیت پایانه های شهر اهواز بازدید کردند‌.

 

در این بازدید مقرر شد به زودی شرایط جابجایی توقفگاه امام رضا (ع)  مهیا و محوطه پارکینگ مزبور به فضای پایانه شرق افزوده شود.
 

مدیرعامل سازمان پایانه های شهرداری اهواز در حین این بازدید با اشاره به آمادگی برای استقبال زوار اربعین حسینی اظهار کرد: با آمادگی کامل میزبان مسافران اربعین از سراسر کشور هستیم و پایانه های اهواز آمادگی خدمات دهی به مسافران گرامی را در ۲۴ ساعت شبانه روز دارند.

 

وی افزود: نظر به شرایط دمایی خوزستان، سامانه های خنک کننده  در پایانه ها بهسازی و نوسازی شده است و تمامی تلاش مان را برای ایجاد فضای مناسب مسافران به کار بسته ایم.

 

راهنورد خودروهای مسافربری شخصی خارج از پایانه ها را یکی از معضلات شهر اهواز دانست و خاطر نشان کرد: با تصمیماتی که با فرماندهی محترم راهور صورت گرفته است به زودی با ایجاد ایستگاه های پلیس با خودروهای مسافربر شخصی برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

 

در ادامه سرهنگ رحیمی بلدی اظهار کرد: با توجه به حساسیت زمانی و ورود مسافران از اقصی نقاط کشور، همکاران ما با تمامی امکانات ظرفیت های لجستیکی خود را به کار گرفته اند.


نویسنده خبر: احمد رضا ساکبی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار