اخبار
 انتشار: 14 شهریور 1401
   مشاهده: 127

  14 عملیات در روز گذشته توسط آتش نشانان با موفقت به سرانجام رسید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 14 عملیات اطفا حریق و امدادی در 24 ساعت گذشته با تلاش آتش نشانان خبر داد.


به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: سینزدهم شهریور ماه سال جاری ساعت 00 و 45 دقیقه حریق یک فروند قایق درون گاراژ در کوی انقلاب و حریق منزل مسکونی به علت سرایت شعله پیک نیک به وسایل منزل ساعت 11 و 22 دقیقه در منطقه پاداد با حضور به موقع آتش نشانان اطفا شد.


وی افزود: عملیات مهار حریق منزل مسکونی ساعت 18 و 30 دقیقه در منطقه کیان آباد به علت اتصال کابل برق کولر، حریق منزل مسکونی ساعت 20 و 35 دقیقه در منطقه شهرک برق به علت اتصالی کنتور برق، حریق منزل مسکونی ساعت 22 و 48 دقیقه در منطقه کیانشهر به علت اتصالی کنتور برق و حریق منزل مسکونی ساعت 22 و 50 دقیقه در منطقه کمپلو شمالی به علت اتصالی کنتور برق با تلاش و شجاعت آتش نشانان اطفا شد.


رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات، مصدومین تصادف یک دستگاه نیسان وانت با یک دستگاه خودرو تیبا، همچنین محبوسین درون آسانسور و حبس شدگان درون منازل در مناطق سپیدار، پردیس، کیان آباد، مرکز شهر، کیانشهر، کمپلو، کیانپارس و کوروش موفق عمل کرده و شهروندان را نجات دادند.


نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها