اخبار
 انتشار: 15 شهریور 1401
   مشاهده: 108

  عملیات روکش آسفالت به خیابان چهارم حصیر آباد رسید

   بعد از اتمام عملیات روکش آسفالت خیابان های اول و دوم حصیرآباد بامداد روز دوشنبه عملیات قیرپاشی و روکش آسفالت خیابان چهارم این محله از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه هفت آغاز شد.
به‌ گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ عملیات روکش آسفالت معابر و مسیرهای ارتباطی محله حصیرآباد از بامداد روز دوشنبه وارد خیابان‌ چهارم شده ‌است.
فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این خصوص گفت: عملیات روکش آسفالت خیابان‌های حصیرآباد در طرح بازآفرینی شهری با عملکرد سریع اکیپ آسفالت همراه بوده و این پروژه اکنون وارد خیابان چهارم حصیرآباد شده ‌است.
وی با اشاره به اقدامات صورت ‌گرفته در روزهای گذشته، افزود: عملیات روکش آسفالت در خیابان‌های اول و دوم حصیرآباد با موفقیت به پایان رسیده ‌است و اکنون این عملیات در مسیرهای ارتباطی خیابان‌های اول، دوم، سوم و چهارم و همچنین مسیر اصلی خیابان چهارم حصیرآباد در حال انجام می‌باشد.
این مقام مسئول در پایان با بیان اینکه عملیات‌ هرس درختان واقع در خیابان سوم حصیرآباد از سوی واحد فضای سبز انجام گرفته است، خاطرنشان کرد: هماهنگی با اهالی محله خیابان سوم حصیر آباد جهت جابجایی خودروهای شخصی و ادامه عملیات قیرپاشی و روکش آسفالت در این خیابان نیز از سوی نیروهای خدماتی منطقه هفت جهت تسریع در اجرای عملیات روکش آسفالت انجام پذیرفته است.
گفتنی است این عملیات در قالب طرح بازآفرینی شهری از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه هفت و با همکاری سازمان عمران شهرداری اهواز از هفته گذشته در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه هفت آغاز شده است.


نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها