اخبار
 انتشار: 16 شهریور 1401
   مشاهده: 279

  آماده‌سازی اهواز، برای فصل بازگشایی مدارس

جلسه ستاد استقبال از مهر و فصل بازگشایی مدارس در کلانشهر اهواز برگزار شد.

  به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اهواز، جلسه ستاد استقبال از مهر شهرداری اهواز با حضور مدیران و نمایندگانی از بخشهای مختلف شهرداری و مدیران نواحی چهارگانه آموزش و پرورش در سازمان اجتماعی فرهنگی ورزشی شهرداری اهواز برگزار شد.

در ابتدای این جلسه گزارشی از شرح وظایف کمیته های مختلف این ستاد از سوی دبیر ستاد استقبال از مهر ارائه شد. در ادامه مدیران نواحی آموزش و پرورش ضمن درخواست معرفی نماینده تام الاختیار شهرداری در آموزش و پرورش برای پیشبرد بهتر کارها و هماهنگی های لازم برفضاسازی شهری با شعارهایی متناسب با آغاز سال تحصیلی ، خط کشی عابر پیاده و نصب سرعتکاه در نزدیکی مدارس ، نظافت اطراف مدارس و رفع خطر از جوی ها و فاضلاب های روباز تاکید نمودند.

در ادامه این جلسات مدیران یا نمایندگانی از بخشهای مختلف شهرداری در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای بازگشایی مدارس در قالب پروژه استقبال از مهر گزارشاتی عنوان نمودند.

حجت‌الاسلام حمید رعیتی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز در خصوص کارهای عمرانی در شهر اهواز اظهار داشت: در راستای اقدامات عمرانی بازگشایی مدارس می‌بایست نواحی آموزش و پرورش لیستی از نیازمندیهای مدارس را با اولویت مدارس دولتی وکم برخوردار به شهرداری اعلام نمایند.

رئیس ستاد استقبال ازمهر افزود: از سویی دیگر باید آموزش و پرورش در خصوص آموزشهای شهروندی فعال باشد تا آموزشهای به دانش آموزان و خانواده منتقل گردد و به این منظور آموزش و پرورش زمانی را جهت آموزش به شهرداری اختصاص دهد.

رعیتی در پایان خطاب به مدیران مناطق و بخشهای مختلف شهرداری گفت: ارائه خدمات به مدارس را معطوف به روزهای ابتدایی مهرماه نکنید و تا پایان مهرماه این خدمات ادامه داشته باشد.

شایان ذکر است ، ستاد استقبال از مهر شهرداری اهواز به ریاست معاون شهردار ورئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز هر ساله پیش از آغاز سال تحصیلی با 12 کمیته و 8 ستاد منطقه ای شروع به کار کرده و فضای شهر را آماده استقبال از دانش آموزان و سال تحصیلی می نماید.


نویسنده خبر: ناصرین
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها