اخبار
 انتشار: 17 شهریور 1401
   مشاهده: 410

  نایب رئیس شورای اسلامی شهر اهواز از پایانه های شهرداری اهواز بازدید کرد

حجت الله زارع زاده بصورت سر زده از پایانه سیاحت شهرداری اهواز به همراه مدیرعامل و کارکنان اجرایی سازمان پایانه ها بازدید کرد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پایانه های شهرداری اهواز شامگاه چهارشنبه نوزدهم شهریورماه نائب رییس شورای اسلامی شهر اهواز به دلیل حساسیت شرایط ورود و خروج مسافران اربعین حسینی (ع) از آخرین وضعیت فروش بلیت پایانه سیاحت بازدید کرد.

در این بازدید زارع زاده ضمن تاکید بر بهبود خدمات دهی به زوار، اظهار کرد: سازمان پایانه ها می بایست با تمام توان و به کارگیری ظرفیت های خود نسبت به جلب رضایت مسافران و زوار اقدام لازم را بعمل آورد.در این زمینه لازم است کلیه نیروهای شرکتی خدماتی که در قرارداد نیروی انسانی وجود دارند در بهبود خدمات نقش ایفا نمایند.
وی همچنین خاطر نشان کرد که کلیه  سازمان ها و مناطق می بایست همسو و هم جهت در وظایف ؛ یکدیگر را یاری دهند و سازمان خدمات موتوری نیز در بحث جمع آوری پسماندهای پایانه سیاحت همکاری و تعامل لازم را داشته باشند .                                               

سرپرست سازمان پایانه ها ضمن اشاره به اینکه مجموعه تحت نظر به صورت تمام وقت در محل کار حاضر هستند، اذعان کرد: ما به عنوان متولی پایانه ؛ خدام زوار اربعین هستیم و تلاش ما بر این است که در محیط ترمینال ها شرایط مساعدی را برای زوار فراهم آوریم.                          

وی افزود: راه اندازی موکب در محوطه پایانه سیاحت، به روز رسانی سیستم سرمایشی سالن های انتظار، افزایش ظرفیت خروج مسافران، نوسازی کامل سرویس های بهداشتی، زیرسازی اسفالت و همچنین ایجاد سالنی برای استراحت زواری که شب را اقامت می کنند از اهم اقدامات سازمان پایانه ها است.


نویسنده خبر: احمد رضا ساکبی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار