اخبار
 انتشار: 19 شهریور 1401
   مشاهده: 259

  مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز خبر داد:  اعزام نیرو و ماشین‌آلات سازمان خدمات موتوری به مرز چذابه

مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز از اعزام خودرو و ماشین آلات خدمات شهری به مرز چذابه به مناسبت اربعین حسینی(ع)1401 خبر داد.


به گزارش اداره ارتباطات سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز ، اسماعیل آخوند شوشتری؛ مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز با اعلام این خبر افزود : با توجه به وظایف و ماموریت‌های تعریف شده از سوی ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) شهرداری اهواز ، سازمان خدمات موتوری اقدام به اعزام کارکنان و ماشین آلات به مرز چذابه به منظور خدمات رسانی به زائرین مراسم پیاده‌روی اربعین در مرز ایران و عراق کرد


وی در ادامه گفت: سازمان خدمات موتوری برای پشتیبانی و تامین ماشین آلات مورد نیاز در مرز ، خودروهای بالابر ، مکنده ، حمل زباله و بیل مکانیکی به همراه رانندگان مجرب در منطقه مرزی چذابه مستقر کرده است.


شوشتری عنوان کرد: اکیپ اعزامی به منطقه در امر نظافت و پشتیبانی ماشین آلات با توجه به نیاز منطقه مرزی که محل عبور زائران اربعین حسینی می باشد به مسئولان محلی کمک می کند.


مدیر عامل سازمان در پایان از حضور داوطلبانه کارکنان به منظور انجام این ماموریت و خدمت رسانی به زائرین مراسم پیاده روی اربعین حسینی قدردانی کرد.

نویسنده خبر: سید حسین موسوی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار