اخبار
 انتشار: 22 شهریور 1401
   مشاهده: 68

  لا‌یروبی و لوله‌گذاری سپتیک خیابان شهید طاهری


روز گذشته دوشنبه بیست و دوم شهریور، جلسه‌ای در خصوص لایروبی و لوله‌گذاری خط انتقال آب‌های سطحی سپتیک خیابان شهید طاهری در دفتر مدیریت منطقه هفت برگزار شد.

به‌ گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ روز گذشته دوشنبه بیست و یکم شهریور ماه، جلسه‌ای در خصوص لا‌یروبی و لوله‌گذاری سپتیک خیابان شهید طاهری جهت دفع آب‌های سطحی و انتقال آن به رودخانه کارون با حضور فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز، مدیران و معاونین این مجموعه، و همچنین مدیرانی از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، شرکت نفت و گاز کارون و اداره‌ آب و فاضلاب اهواز برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اقدامات لازم را در خصوص صدور مجوز ترمیم کانال و یا لوله‌گذاری کانال خیابان شهید طاهری تا جنب ایستگاه برق شرکت نفت جهت همکاری با عوامل شهرداری و شرکت آب و فاضلاب داشته باشد.
در ادامه این جلسه شرکت آب و فاضلاب متعهد شد با توجه به بازدیدهای صورت‌گرفته از کانال خیابان شهید طاهری تصمیم نهایی را در خصوص لا‌یروبی و یا لوله‌گذاری جدید این کانال به اعضای این جلسه اعلام نماید.
قابل بیان است سپتیک خیابان شهید طاهری یکی از مهمترین ایستگاه های دفع آب های سطحی در منطقه هفت بشمار می رود که با توجه به بارش باران های اخیر نیازمند لایروبی و ترمیم خط لوله انتقال آب های سطحی می باشد.


نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها