اخبار
 انتشار: 28 شهریور 1401
   مشاهده: 112

  برگزاری جلسه مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با مدیر و اعضای سازمان بسیج مهندسین

مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز در حاشیه جلسه با مدیر و اعضای سازمان بسیج مهندسین اهواز گفت: از مهمترین اقداماتی که سازمان در حال اجرایی کردن آن است مصوب کردن مطالعات سطح یک کلانشهر اهواز است یعنی این که بتوانیم مناطق هدف را شناسایی کنیم.

 

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، جلسه ای امروز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ با حضور صادق کهوازی مدیر عامل سازمان و احمد پوربهرامی مدیر سازمان بسیج مهندسین اهواز و اعضای این سازمان با موضوع هم اندیشی محلات هدف بازآفرینی شهری و فعالیت در مناطق بافت فرسوده و حاشیه نشینی در محل سازمان بهسازی و نوسازی برگزار شد.


در این جلسه ابتدا صادق کهوازی مدیر عامل سازمان ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه گفت: سازمان بهسازی و نوسازی و سازمان بسیج مهندسین میتوانند هم اندیشی و همکاری متقابلی در حوزه بافت فرسوده و حاشیه نشینی داشته باشند.
وی افزود: از مهمترین اقداماتی که سازمان در حال اجرایی کردن آن است مصوب کردن مطالعات سطح یک کلانشهر اهواز است یعنی این که بتوانیم مناطق هدف را شناسایی کنیم.
مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با بیان این که کلانشهر اهواز دارای بیشترین بافت حاشیه نشینی و بافت فرسوده را در سطح کشور را دارا است اظهار کرد: با تقویت دفاتر تسهیل گری و با به اجرا در آوردن طرح ملی بازآفرینی شهری میتوانیم در جهت احیا و باز زنده سازی شهرمان اقدامات خوبی را انجام دهیم.
وی ادمه داد : سازمان بهسازی و نوسازی میتواند در بحث عرضه تولید مسکن در بافت های فرسوده که بحث روز نیز میباشد بابسیج مهندسین همکاری موثری داشته باشد.
صادق کهوازی عنوان کرد: از افتخارات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز اجرای پروژه شهدای ۳۱ شهریور در پارک شهید سبحانی است که هم اکنون در حال اجراست.
در ادامه احمد پور بهرامی مدیر سازمان بسیج مهندسین نیز ضمن تشکر از برگزاری این جلسه و تبریک به صادق کهوازی به مناسبت مدیر عاملی سازمان بهسازی و نوسازی گفت: صادق کهوازی خود عضو بسیج مهندسی است  که باعث افتخار است .
وی افزود: بسیج مهندسین آمادگی خود را برای همکاری و هم اندیشی با سازمان بهسازی و نوسازی را اعلام میدارد.
وی ادامه داد : بحث تولید مسکن در بافت های فرسوده بسیار مهم و اساسی است که سازمان بسیج مهندسین با در اختیار داشتن مهندسین مجرب و تحصیل کرده می تواند در امر طراحی و اجرا با سازمان بهسازی و نوسازی همکاری لازم را داشته باشد.


نویسنده خبر: مهدی سلطانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها