اخبار
 انتشار: 31 شهریور 1401
   مشاهده: 172

  نظافت و پاکسازی میدان الغدیر در دستور کار سازمان ساماندهی مشاغل شهری

نظافت و پاکسازی میدان الغدیر در دستور کار سازمان ساماندهی مشاغل شهری 

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی بر لزوم تسریع در حل مشکلات موجود میدان میوه و تره بار الغدیر در  راستای خدمت رسانی به شهروندان تاکید کرد.

میثم اسکندری در بازدید از میدان بزرگ میوه تره بار الغدیر و در جمع اعضا اتحادیه بارفروشان اظهار کرد: با توجه به اینکه میدان مرکزی میوه و تره بار الغدیر تنها میدان مرکزی میوه و تره بار اهواز است لذا باید از نظر سیما و منظر شهری آراستگی کامل داشته باشد وضعیت جاری این میدان به هیچ وجه شایسته کلان شهر اهواز نیست.
اسکندری با بیان اینکه رنگ آمیزی جداول به منظور حفظ زیبایی محیط شهری انجام  خواهد شد، گفت: میدان مرکزی میوه و تره بار الغدیر روزانه محل مراجعه تعداد زیادی از شهروندان می باشد  لذا آرامش بصری و زیبایی ظاهری این فضا می تواند در آرامش خاطر مراجعه کنندگان موثر باشد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری  با بیان اینکه طرح ساماندهی این میدان در دستور کارقرار دارد، تصریح کرد:طبق بررسی ها و بازدید بعمل آمده بایستی هر چه زودتر تکلیف رفت و روب، حراست میدان و اصلاح مدیریت و در آمد گیت ورودی میدان طی‌ مراحل قانونی شود .

اسکندری با اشاره به اینکه برای ساماندهی وضعیت میدان در مرحله اول باید تکلیف زباله‌های تولیدی این مرکز مشخص شود، بیان کرد: درخصوص رفت و روب این میدان طبق هماهنگی انجام شده به زودی پیمانکار جدید آن مشخص می شود همچنین در خصوص گیت ورودی آگهی مزایده آن جاری  و به زودی تعیین و تکلیف می شود و مهم‌ترین الزام این قرارداد مکانیزه بودن سیستم می باشد پیمانکار میبایست نسبت به نصب دوربین‌های پلاک خوان در مبادی ورودی میدان مرکزی میوه و تره بار اقدام نماید .

وی گفت : امید است با برنامه ‌ریزی دقیق و اتخاذ ساز و کار مدون شرایط به گونه‌ای پیش برود که در گوشه و کنار غرفه‌ها و محوطه میادین زباله ای به چشم نخورد .

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری در ادامه بیان کرد : به منظور رسیدگی به مشکلات و رفع نیازمندیهای میدان الغدیر اهواز ،آسفالت، زیرسازی، رفع چاله ها و دست انداز ها و بهبود مسیر تردد نیز در دستور کار می باشد .

اسکندری خاطر نشان ساخت:  شناسایی, رفع و اقدام جهت حل مشکلات بازارچه ها و میدان الغدیر در دستور کار سازمان قراردارد و تلاش خواهیم کرد در کوتاه مدت ضمن رفع مشکلات، امکان دسترسی شهروندان را به بازارچه های  تحت مدیریت و نظارت سازمان تسهیل نماییم و امیدواریم شهروندان از تغییرات و بهینه سازی امکانات رضایتمندی داشته باشند چرا که هدفی جز خدمت به شهروندان نداریم. 

وی در پایان گفت :این سازمان آمادگی خود را جهت رسیدگی به پیشنهادات و درخواست های شهروندان و غرفه داران میدان الغدیر اعلام می دارد .


نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها