اخبار
 انتشار: 02 مهر 1401
   مشاهده: 149

  راه اندازی بازار صنایع دستی در اهواز بازار هفتگی صنایع دستی در اهواز به زودی راه اندازی می‌شود

راه اندازی بازار صنایع دستی در اهواز

بازار هفتگی صنایع دستی در اهواز به زودی راه اندازی می‌شود

 

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اهواز، میثم ایل اسکندری رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری در جلسه مشترک با رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان اهواز، بیان کرد: در راستای ایجاد روز بازارهای موضوعی و حمایت از اشتغال بانوان وصنعتگران، این سازمان با همکاری اداره میراث اهواز به زودی اقدام به راه اندازی پنجشنبه بازار صنایع دستی خواهد کرد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری بیان کرد: صنایع دستی به عنوان نماد و تبلور فرهنگ این استان شهرت داشته است هنری که به دست اهالی شهر و روستا با مواد اولیه ساده و ارزان قیمت ساخته می‌شود. پس جایگاه صنایع دستی در موقعیتی است که بتواند وضعیت اشتغال و ایجاد درآمد را به خصوص در کسب و کارهای خانگی روز به روز گسترده تر کند.

وی در ادامه گفت: تقویت روز بازارها به ویژه در حوزه های تخصصی و موضوعی از برنامه های اصلی این سازمان است که در این راستا، پنجشنبه بازار صنایع دستی در الویت این اقدامات خواهد بود.

اسکندری در پایان گفت: امید است بتوانیم تا انتهای سال بازارهای موضوعی از جمله بازار عفاف و حجاب، مشاغل خانگی، محصولات گواهی شده، خرما و... برگزار کنیم.


نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها