اخبار
 انتشار: 11 مهر 1401
   مشاهده: 124

  لزوم کنترل چرخه نخاله های ساختمانی در اهواز

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز بر لزوم کنترل دقیق نخاله های ساختمانی از مبدا تا مقصد و افزایش توان نظارتی برای شناسایی و برخورد با تخلفات احتمالی تاکید کرد.

   محمد کروشاوی در گفت‌وگو با واحد ارتباطات سازمان اظهار کرد: به‌تازگی در جلسات با مدیران عامل سازمان های خدمات موتوری، سازمان مدیریت پسماند و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اهواز مشکلات فی مابین در حوزه مشترک مدیریت شهری مورد بررسی قرار گرفت و بر شناسایی اهداف همسو و برنامه‌ریزی برای دستیابی به آنها تاکید شد.


وی ادامه داد: در جلسات برگزار شده، موضوع مدیریت تخلیه نخاله های ساختمانی به‌عنوان یکی از سرفصل‌های مشترک بطور دقیق بررسی و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز از اهم مطالب یاد شده در این نشست خاطرنشان کرد: مهمترین موارد مورد بررسی در این نشست عبارت بود از 1- لزوم کنترل دقیق محل تخلیه نخاله های ساختمانی از مبدا تا مقصد، 2- الزام افزایش توان نظارتی برای شناسایی و برخورد با متخلفان، 3- لزوم دفاع از حقوق عموم جامعه و جلوگیری از سوءاستفاده از وضعیت موجود،4- لزوم برگزاری نشست های هم‌اندیشی زمانبندی شده، 5- لزوم بررسی و بازنگری چرخه اجرا، از جمله مهم‌ترین مطالب در نظر گرفته شده در این جلسات بود.


وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد: برگزاری این‌گونه نشست ها می تواند معضل نخاله های ساختمانی و عمرانی را به میزان قابل توجهی کاهش و سطح سلامت، بهداشت، زیبایی‌شناختی و رفاه محیط زیست شهری را ارتقا دهد.


نویسنده خبر: فریدون شمعون زاده
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها