اخبار
 انتشار: 20 مهر 1401
   مشاهده: 86

  رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار عنوان کرد: وسایل حمل و نقل بار باید به سامانه سیپاد مجهز شوند

وسایل حمل و نقل بار باید به سامانه سیپاد مجهز شوند

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری اهواز، مهندس محمد کروشاوی، با اشاره به تعیین میزان سهمیه سوخت بر اساس پیمایش گفت: وسایل حمل و نقل بار درون شهری و حومه باید به منظور رعایت عدالت در خصوص تخصیص سوخت به سامانه GPS سیپاد مجهز شوند.


وی ادامه داد: در طرح ملی سیپاد، هدف هوشمند سازی مصرف سوخت بر اساس پیمایش ناوگان دیزلی درون شهری و بمنظور رعایت عدالت در خصوصص تخصیص سوخت مصرفی است که به مرحله اجرا درآمده است.


به گزارش ارتباطات سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز، رئیس سازمان با بیان این مطلب اظهار کرد: در سال جاری و اواخر سال آینده سهمیه بندی سوخت ناوگان دیزلی حمل و نقل بار بر اساس پیمایش آنها صورت می گیرد و برای این منظور باید این وسائل حمل و نقل بار به سامانه GPC سیپاد مجهز باشند تا سهمیه خود را بر اساس پیمایش دریافت کنند.


وی اضافه کرد: طرح ملی سیپاد مخصوص ناوگان درون و برون شهری است و مالکان خودرو می توانند برای خرید و تهیه این دستگاه به آدرس اینترنتی https://sipaad.ir/Home/searchCompanySmartDevice مراجعه نمایید.
وی در خاتمه گفت: رانندگان حمل و نقل بار در سیستم مدیریت شهری نبض اقتصادی شهر هستند و اگر فعالیت آنان دربخش های حمل و نقل نباشد شهر فلج می گردد.


نویسنده خبر: فریدون شمعون زاده
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها