اخبار
 انتشار: 30 مهر 1401
   مشاهده: 109

  تشدید برخورد قانونی با ناوگان باری فاقد پروانه فعالیت و اشتغال

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری اهواز از تشدید برخورد با ناوگان باری فاقد پروانه فعالیت و اشتغال در این کلانشهر خبر داد و گفت: مجوزهای تردد شهری ناوگان حمل و نقل بار به صورت نظام‌مند و هوشمند توسط این سازمان صادر می‌شود.
محمد کروشاوی اظهار کرد: با توجه به جا به جایی حجم وسیعی از انواع گروه کالایی بار در معابر درون شهری اهواز و لزوم کنترل وسایل نقلیه بارگیری بر اساس پروانه فعالیت و اشتغال ناوگان حمل و نقل بار توسط نیروهای محترم راهور؛ نشستی در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کلانشهر اهواز برگزار شد
رئیس سازمان حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز افزود: در این نشست به مهم‌ترین علل خسارت به زیر ساخت‌ها و ابنیه‌های شهری از جمله پل‌ها و معابر ترافیکی و کاهش عمر مفید سازه و نشست زمین در اثر بارگذاری ناوگان حمل و نقل بحث و تبادل نظر شد.
وی با تاکید بر خسارت به زیرساخت‌های شهری، توسط ناوگان حمل و نقل بار فاقد پروانه فعالیت و اشتغال افزود: حفظ و نگه‌داری معابر و پل‌ها از ماموریت‌ها و رسالت‌های مدیریت شهری است که با بهره‌گیری از ثبت اطلاعات در سامانه مدیریت هوشمند سازمان می‌توانیم کنترل دقیقی از ناوگان در حال تردد داشته باشیم.
رئیس سازمان تصریح کرد: کاهش اطلاعات در این خصوص که شامل: عدم احسائیه دقیق از ناوگان حمل و نقل بار دیزلی و بنزینی درون شهری؛ عدم اطلاعات جامع در خصوص نوسازی ناوگان؛ عدم دسترسی پیامکی به مالکان خودرو؛ عدم اطلاعات از نوع فعالیت و یا رسته انتخابی ناوگان حمل و نقل تحت اختیار مالکان و ... می باشد. می تواند آسیب های جبران ناپذیری را برای سازمان در پی داشته باشد
وی در خاتمه این گزارش افزود: در این نشست مقرر گردید تا با و تبادل اطلاعات این سازمان و همکاری پلیس راهور در سطح شهر نسبت به کنترل و بررسی مدارک ناوگان بار در حال فعالیت پیگیری و احراز تخلف گردد تا موجب پیشگیری از تخلف مغایر با قوانین سازمان و مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه کلانشهر اهواز گردیم.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها