اخبار
 انتشار: 10 آبان 1401
   مشاهده: 267

  بررسی وضعیت پل شهید قربانی، پل نهم و تقاطع غیر همسطح شهید کجباف

وضعیت پل شهید قربانی، پل نهم و تقاطع غیرهمسطح کجباف، در جلسه کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، جلسه کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز و معاونین حمل و نقل و ترافیک مناطق سه و چهار شهرداری اهواز و جمعی از مدیران و کارشناسان مربوطه در دفتر این معاونت برگزار شد.

حجت ا... سلیمانی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز اظهار داشت: در این جلسه که وضعیت پل شهید قربانی، پل نهم و تقاطع غیرهمسطح کجباف مورد بحث و بررسی قرار گرفت، مقرر شد طرح اصلاح هندسی ورودی و خروجی پل نهم تا پایان وقت روز یکشنبه یکم آبان سال جاری توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک تنظیم و جهت اجرا در اختیار معاونت فنی و عمرانی قرار گیرد.

سلیمانی عنوان کرد: همچنین مقرر شد کلیه علائم و تجهیزات مورد نیاز جهت راه اندازی پل نهم تا تاریخ دوشنبه دوم آبان نیازسنجی و طراحی گردد و معاونت فنی و عمرانی نسبت به کله گیری عرشه پل نهم در هنگام آسفالت بقیه مسیر، اقدام نماید.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز ادامه داد: می بایست دسترسی غربی پل نهم به ساحل و امتداد بالای آن به ورزشگاه غدیر در قالب پروژه ای در نظر گرفته شود و تابلوهای راهنمای مسیر در سه جهت، طراحی و تهیه گردند.

سلیمانی اضافه کرد: در خصوص تقاطع شهید قربانی نیز معین شد معاونت فنی و عمرانی در بازه زمانی 15 تا 17 آبان نسبت به پایان کار و آسفالت لایه اول عرشه اقدام و در تاریخ 20 آبان، لایه دوم عرشه آسفالت گردد؛ همچنین معاونت حمل و نقل و ترافیک، در مدت 24 ساعت از جمعه بیستم تا بیست و یکم آبان، نسبت به تجهیز عرشه به علائم ترافیکی و خط کشی اقدام نماید.

وی در خصوص تقاطع غیرهمسطح کجباف و شروع عملیات L500 افزود: معاونت حمل و نقل و ترافیک هر چه سریعتر نسبت به ارسال فایل اجرایی فونداسیون مورد نیاز تابلوهای مسیر و نصب دوربین های کنترل سرعت و نظارتی به معاونت فنی و عمرانی اقدام نماید.

در پایان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز ضمن اشاره به درخواست دادستان در خصوص نقاط حادثه خیز اعلام شده توسط پلیس راهور در محدوده شهرداری منطقه سه، عنوان کرد: با توجه به بازدید صورت گرفته از ورودی شیبان، تصمیم گیری شد طرح تکمیلی با لحاظ تملک، طراحی شده و شهرداری منطقه سه با همکاری معاونت های شهرسازی و معماری، حمل و نقل و ترافیک و فنی و عمرانی، نسبت به پیاده سازی آن اقدام نماید.


نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها