اخبار
 انتشار: 11 آبان 1401
   مشاهده: 85

  برگزاری دومین نشست کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز

دومین نشست کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز در خصوص بررسی مشکلات ترافیکی موجود در سطح شهر و نیز برنامه ریزی لازم جهت مرتفع نمودن آنها برگزار شد.

     به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، دومین نشست کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و با حضور رئیس پلیس راهور، معاون فوریتهای پزشکی استان و جمعی از مدیران و کارشناسان مربوطه در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

حجت ا... سلیمانی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز اظهار داشت: در این نشست مصوبات جلسه پیشین کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک پیگیری و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد پس از بررسی تصادفات از طریق داده های ثبت شده در فرم کام 141، در خصوص نصب سرعتکاه ها، اولویت بندی صورت گرفته و اقدامات لازم جهت اجرا به صورت استاندارد و بر مبنای سرعت مجاز معبر، انجام گیرد.

وی عنوان کرد: همچنین مقرر شد طرح نهایی اصلاح هندسی و علائم و تجهیزات 50 نقطه حادثه خیز اولویت دار، طی یک مکاتبه به پلیس راهور، جهت هم افزایی و برنامه ریزی عملیات اجرایی، ارائه گردد.

این مقام مسئول ادامه داد: می بایست درب ورودی پارکینگ ابتدای خیابان خسروی با توجه به عرض کم خیابان و صف وسایل ورودی به پارکینگ، به محلی خارج از خیابان مذکور منتقل شده و پس از آن پارکینگ بازگشایی گردد.

در پایان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز ضمن اشاره به اختلاف گزارش ارائه شده توسط پلیس راهور و شهرداری اهواز، تأکید کرد: مدیر مرکز کنترل ترافیک با هماهنگی ریاست پلیس راهور، عملکرد خودروهای تجهیز شده به سامانه ثبت تخلف را کنترل نماید و در صورت تأمین نیروی انسانی توسط شهرداری اهواز، فرآیند صدور برگ جریمه در خاتمه گشت روزانه، انجام گیرد.


نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها