اخبار
 انتشار: 14 آبان 1401
   مشاهده: 117

  رئیس سازمان از آسیب شناسی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز خبر داد

    به گزارش واحد ارتباطات سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز، رئیس سازمان آقای محمد کروشاوی در راستای آسیب شناسی مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز خبر داد و گفت: از عواملی که می توان در آسیب شناسی مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه از آن در اولویت اول یاد کرد، عدم توجه سازمان های هم سو به درخواست های قانونی سازمان شامل باربرگ، راه اندازی سامانه باریاب، اعمال محدودیت های زمانی و مکانی معابر شهری در ارتباط با افزایش سرعت عملکردی شبکه در همتنیده راه در معابر شهری اهواز است.


موارد بعدی که در اولویت دوم قرار می گیرند شامل: عدم پیشگیر از تخلف مالکان ناوگان حمل و نقل بار در خصوص تمدید پروانه فعالیت و اشتغال توسط پلیس محترم راهور، نبود مکانیابی جهت اجرای ایستگاه های بار، پایانه های بار و باراندازهای درون شهری، کم بود اطلاعات جامع در زمینه شناسایی نقاط بارخيز در هسته های مرکزی شهر، عدم شناسایی و بررسی کریدورهای (دالانهای) ویژه حمل و نقل بار؛ با توجه به نوع وسيله نقليه و موقعیت بار خیز بودن اهواز نسبت به شرکتهای صنعتی موجود در این کلانشهر، هوشمند سازی جامع در ارتباط با کاهش تقاضای سفر شهروندان، تدوین نرخ نامه حمل و نقل بار درون شهری و حومه توسط شورای محترم اسلامی شهر اهواز، سوق دادن حمل و نقل سنتی به صنعتی را می توان از عوامل اصلی آسیب شناسی این سازمان بر شمرد.


وی در ادامه گفت: در نشست هم اندیشی با پرسنل سازمانی اقدامات خاصی در خصوص آسیب شناسی اهداف سازمانی صورت پذیرفته که نتایج آن در دستور کار معاونین و مسئولین سازمانی قرار گرفته.


وی اظهار داشت: در راستای آسیب شناسی سازمان مقرر گردید تا پرسنل مسئول پس از رسیدگی و رسیدن به نتیجه مطلوب در جهت پیشبرد مطالب یاد شده. اقدام به تهیه گزارش کرده. تا بعد از بررسی و تبادل نظر اقدامات لازم اجرایی در جهت به جریان انداختن گزارش توجیهی پس از اخذ مجوز لازم صورت پذیرد.


وی در پایان گفت: یکی از بخشهای مهم آسیب شناسی در سیستم های مدیریت شهری توجه به عملکرد ارزشیابی کمیت ها نسبت به کیفیت ها است. به این شکل است که می توان به مشلکلات و معضلات موجود در مدیریت شهری فائق آمد.


نویسنده خبر: فریدون شمعون زاده
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها