اخبار
 انتشار: 23 آبان 1401
   مشاهده: 129

  40 مورد معابر فاقدنام در منطقه 7 نامگذاری شد

بعد از ظهر روز گذشته یکشنبه بیست و دوم آبان ماه جلسه شورای نامگذاری معابر سطح شهرداری منطقه هفت با حضور اعضای شورای نامگذاری کلانشهر اهواز برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ روز گذشته یکشنبه بیست و دوم آبان ماه جلسه شورای نامگذاری معابر سطح منطقه هفت برگزار شد.

این جلسه با حضور پورموسوی و ملایی زمانی اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز، امیر آهن جان مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز، کارشناسان شهرداری منطقه هفت و برخی از اعضای شورای نامگذاری در محل اداره کل ارتباطات شهرداری اهواز برگزار شد.

برپایه این گزارش در این جلسه برخی از معابر سطح شهرداری منطقه هفت که فاقد نام بودند مورد بررسی اعضای شورای نامگذاری شهرداری اهواز قرار گرفت و نام های متناسب با آن ها از سوی اعضا مطرح و انتخاب شد.

این معابر واقع در محلات حصیرآباد، سپیدار و منبع آب بوده و در نواحی سه و چهار شهرداری منطقه هفت قرار داشتند.

گفتنی است در این جلسه 40 مورد معابر شامل کوچه، بلوار و فرعی های فاقد نام، نامگذاری شد و دو مورد از معابر منطقه 2 و 8 شهرداری به نام شهدا مزین گردید.

در پایان قابل ذکر است در خصوص معابر فاقد تابلو نیز مقرر شد تا مناطق هشتگانه نسبت به شناسایی و ارسال لیست به اداره ارتباطات شهرداری اهواز اقدام نمایند و با نماینده سازمان زیباسازی در خصوص چگونگی ساخت تابلوها بحث و تبادل نظر شد.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها