اخبار
 انتشار: 25 آبان 1401
   مشاهده: 98

  سومین نشست کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز برگزار شد

سومین نشست کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز در خصوص بررسی مصوبات جلسه پیشین و دیگر مشکلات ترافیکی موجود در سطح شهر به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، سومین نشست کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک کلانشهر اهواز به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و با حضور رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلانشهر اهواز، دبیر شورای ترافیک استان، رئیس پلیس راهور و جمعی از مدیران و کارشناسان مربوطه در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

حجت ا... سلیمانی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز اظهار داشت: در این نشست مصوبات جلسه پیشین کمیته شورای حمل و نقل و ترافیک پیگیری و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد نسبت به نصب علائم ترافیکی و دوربین های پلاک خوان به منظور ایجاد مسیر اختصاصی در خیابان شریعتی جهت تردد اتوبوس و تاکسی، اقدامات لازم انجام گیرد؛ همچنین نیوجرسی های ورودی خیابان شریعتی برداشته و ورود تاکسی ها توسط سازمان تاکسیرانی کنترل گردد.

سلیمانی اضافه کرد: همچنین مقرر شد موارد درخواستی توسط پلیس راهور به شهرداری اهواز جهت بررسی و تحلیل، تحویل گردد و نیز تمهیداتی جهت افزایش میزان ارسال متخلفین، توسط مرکز کنترل ترافیک به پلیس راهور صورت پذیرد.

در پایان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز ضمن اشاره به تصویب اولیه طرح هسته مرکزی شهر اهواز، خاطر نشان  کرد: می بایست در اولین جلسه شورای ترافیک کلانشهر اهواز، تصویب نهایی انجام گیرد.


نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها