اخبار
 انتشار: 25 آبان 1401
   مشاهده: 159

  ششمین جلسه مدیریت پروژه شهرداری اهواز برگزار شد

ششمین جلسه مدیریت پروژه شهرداری اهواز با موضوع پروژه های زیباسازی و نورپردازی، طرح ایستگاههای اتوبوس و پروژه پردیس خانوادگی ولیعصر برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز، این جلسه به ریاست سعید فردانی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و با حضور معاونین شهردار، سرپرست سازمان زیباسازی، سرپرست سازمان پارکها و فضای سبز و مدیر کل دفتر برنامه و بودجه برگزار شد.

سجاد حیدری سرپرست سازمان زیباسازی در این جلسه در مورد اجرای پروژه های نورپردازی پل شهید کجباف، پل سفید، پل سیاه، تقاطع غیر همسطح شهید قربانی، طراحی و اجرای محوطه میدان شهیدبندر و تقاطع شهید چمران توضیحاتی ارائه کرد.ضمن اینکه پروژه های سال 1401 سازمان زیبا سازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سعید فردانی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی نیز با تاکید بر اتمام پروژه های نورپردازی تا پایان سال بیان کرد: نظارت بر خرید اقلام مرتبط با نورپردازی توسط سازمان زیباسازی انجام شود.

حجت الله سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک با اشاره به احداث 100 ایستگاه اتوبوس تا پایان سال، طرح ایستگاههای اتوبوس را ارائه کرد و حاضرین در جلسه به ارائه پیشنهادات و نظرات پرداختند.

مدیر دفتر فنی و مهندسی سازمان پارکها و فضای سبز، مشکلات اجرایی پروژه پردیس خانوادگی ولیعصر را بیان کرد و دستور کار اجرایی سطوح سخت ابنیه این پروژه شامل احداث زمین بازی کودکان شماره یک و 2 ، احداث ساختمان مدیریت پارک و نمازخانه، مشخص شدن مسیر دوچرخه سواری و رنگ آمیزی جداول را مطرح کرد.

عبدالحسین حریزاوی در ادامه دستور کار اجرایی طراحی کاشت و سیستم آبیاری و نورپردازی و برق این پروژه را ارائه و با اشاره به مبلمان و تجهیزات بازی، اقدامات صورت گرفته شامل احداث تونل سبز، اجرای زیرسازی زمین بازی کودکان و اجرای سازه میله ای گلدان های فضای سبز عمودی اطراف زمین بازی کودکان را تشریح کرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز در پایان بر اجرای WBS و ایمن سازی پروژه پردیس خانوادگی ولیعصر تاکید کرد و حاضرین در جلسه در مورد مباحث مربوطه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نویسنده خبر: معاونت برنامه ریزی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها