اخبار
 انتشار: 25 آبان 1401
   مشاهده: 166

  نمایشگاه دفاع مقدس در پارک شهید صباغان برگزار می شود

روز یکشنبه بیست و دوم آبان ماه، جلسه ای با موضوع نمایشگاه دفاع مقدس در پارک شهید صباغان در دفتر سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ در این جلسه اسدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، سردار عبدالرضا حاجتی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و برخی از معاونین و مدیران این دو مجموعه در دفتر حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس نیز برگزار شد.
مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در این رابطه گفت: با توجه به پتانسیل های موجود در پارک شهید صباغان و همچنین استفاده اهالی و شهروندان از این پارک قدیمی، پیشنهاد می گردد نمایشگاه دائمی با موضوع دفاع مقدس در این محل ایجاد شود.
وی با اشاره به مجاورت ساختمان سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس با پارک شهید صباغان، تصریح کرد: با وجود تشیع و خاکسپاری شهید گمنام در این پارک و لزوم معرفی رشادتهای شهدا به نسل های جدید، به نظر می آید پارک شهید صباغان محل مناسبی جهت ایجاد نمایشگاه دفاع مقدس باشد.
این مقام مسئول با بیان اینکه امیدواریم با ایجاد این نمایشگاه گوشه ای از تلاش و همت مردم شهر اهواز را به نمایش بگذاریم در پایان خاطرنشان کرد: با عنایت به اینکه از اهواز بعنوان پایتخت هشت سال دفاع مقدس یاد می شود، متاسفانه از موزه و یا نمایشگاه دفاع مقدس که در آن به اتفاقات جنگ تحمیلی بپردازد بهره نبرده است.

نویسنده خبر: محمدرضا مهدوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها