اخبار
 انتشار: 29 آبان 1401
   مشاهده: 64

  بازدید مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز به همراه جمعی از اعضای شورای شهر اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ دوشنبه بیست و سوم آبان ماه اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز به همراه مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از کمربند سبز بازدید بعمل آوردند.
در این بازدید که با حضور رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز و رئیس کمیسیون فضای سبز شورای شهر اهواز، معاونت خدمات شهری شهر اهواز از محل کمربند سبز کلانشهر اهواز صورت گرفت در خصوص نحوه رسیدگی و حفظ و توسعه این فضا بحث و گفتگو شد.
اسدالهی با بیان اینکه با کاشت گونه های مقاوم در این مکان امیدواریم به بهبود نسبی و مطلوب تر هوای اهواز کمک شایانی کرده باشیم، گفت: با عنایت به بستر خاک و زمین های بایر اطراف شهر اهواز درصدد هستیم جهت توسعه فضای سبز و همچنین جلوگیری از هجوم ریزگردها با استفاده از گونه های گیاهی مقاوم نسبت به کاشت و احیای این مکان اقدام کنیم.
این مقام مسئول در ادامه خاطر نشان کرد: با کاشت گونه های جدید و مقاوم بر شادابی و طراوت هرچه بیشتر این مکان با تلاش های شبانه روزی کارشناسان و کارگران فضای سبز اقدام خواهیم کرد تا شاهد فضای سبز پویا و تفرجگاهی درخور شهروندان اهوازی باشیم.

نویسنده خبر: محمدرضا مهدوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها