اخبار
 انتشار: 01 آذر 1401
   مشاهده: 67

  ست ورزشی (تندرستی) در پارک شهید سبحانی نصب شد


مهدی مراد حسینی مدیر منطقه شش شهرداری اهواز از نصب ست های ورزشی در پارک شهید سبحانی خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات منطقه شش شهرداری اهواز ، مراد حسینی ادامه داد: در ادامه فعالیت ها و اقدامات حوزه معاونت خدمات شهری منطقه و به منظور ایجاد زمینه و شرایط لازم برای ارتقاء روحیه ی ورزشی در بین مردم ، واحد زیباسازی منطقه اقدام به نصب ست تندرستی در پارک شهید سبحانی کرد.
وی در ادامه افزود : نصب وسایل ورزشی در محلات مختلف محدوده منطقه شش گامی موثر برای توسعه ورزش شهروندی بوده که به مرحله اجرا درآمده است.
وی در اظهارات خود گفت : تهیه و نصب 15عدد از ست های ورزشی در پارک شهید سبحانی یکی از معدود اقدامات واحد زیبا سازی منطقه است که به منظور ایجاد شهری سالم و نیز بالا بردن بهره وری تاسیسات و تجهیزات ورزشی شهر و ایجاد زمینه های مناسب برای استفاده مطلوب و بهینه از این گونه تاسیسات در پارک ها ، میدانها و خیابانها است و برای تامین رفاه عمومی مردم برنامه ریزی شد و در دست اقدام قرار گرفت.
این مقام مسئول در پایان سخنان خود بیان داشت : از آنجایی که پارک ها و فضاهای سبز به دلیل داشتن هوای تمیزتر به عنوان محلی برای ورزش و نرمش از سوی شهروندان انتخاب می شود پس طبیعتا محل مناسب قرار گیری ستهای ورزشی همین فضاهای سبز و پارک ها هستند.


نویسنده خبر: سلیمه حمادی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها