اخبار
 انتشار: 01 آذر 1401
   مشاهده: 216

  هفتمین جلسه کمیته مدیریت پروژه شهرداری اهواز برگزار شد

هفتمین جلسه کمیته مدیریت پروژه شهرداری اهواز با موضوع بررسی پروژه های زیباسازی و نورپردازی برگزار شد.

 

به گزارش امورارتباطات معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز، این جلسه به ریاست رضا امینی شهردارکلانشهر اهواز و با حضور معاونین شهردار، مدیران مناطق و سرپرست سازمان زیباسازی در سالن جلسات شهرداری مرکز برگزار شد.

 

سجاد حیدری سرپرست سازمان زیباسازی در این جلسه با اشاره به برگزاری جشنواره نور جهت استقبال از نوروز سال 1402 ، پروژه های المان نوری کهکشان، سانلایت، درختان نوری، تونل های نوری، خرید چراغ های دفنی، خرید پروژکتورجهت نورپردازی درختان از روی پایه روشنایی، المان های شهری و نقاشی های دیواری را تشریح کرد.

 

وی در ادامه با بیان پروژه های سال 1401 سازمان زیباسازی در مورد پروژه ساماندهی و بدنه سازی زیرگذرپنجم ، طراحی و اجرای محوطه میدان شهید بندر و نورپردازی پل های سفید و سیاه و ... توضیحاتی ارائه کرد.

 

رضا امینی شهردار کلانشهر اهواز در این جلسه با تاکید بر تسریع در روند اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی، خدماتی شهرداری نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در مورد پروژه های مذکور بیان کرد.

 

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی هم در مورد پروژه های نورپردازی، خصوصا نور پردازی پل ها بر حفظ روشنایی و نگهداری از لحاظ فنی و امنیتی تاکید کرد.

 

سعید فردانی درادامه با اشاره به تقویت نگاه محله محور در برنامه سوم راهبردی شهرداری (اهواز 1405)، اظهارکرد: پروژه هایی که ستاد بر اساس برنامه اهواز 1405 دارد، مشخصا تعیین و به مناطق اعلام شود؛ همچنین با برگزاری جلسات بین ستاد ومناطق، بر اساس ظرفیت بودجه مناطق و با توجه به زمانبندی، در مورد پروژه ها تصمیم گیری می شود.

حجت الله سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک نیز بر تقویت زیباسازی در جنوب شهر تاکید و اظهارکرد: نورپردازی در معابر پرتردد و پرسرعت با هماهنگی حوزه ترافیک انجام شود.

در پایان حاضرین در جلسه در مورد مباحث مربوطه به بحث و تبادل نظر پرداختند.


نویسنده خبر: معاونت برنامه ریزی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها