اخبار
 انتشار: 02 آذر 1401
   مشاهده: 48

  رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه از ضرورت اخذ مجوز فعالیت در حوزه حمل و نقل بار درونشهری خبر داد.

    رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل باردرونشهری و حومه شهرداری اهواز در خصوص قانون توسعه حمل و نقل عمومی گفت: پیرو قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت، کلیه امور حمل و نقل بار و کالای درون شهری به واسطه دریافت مجوزهای قانونی از سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری ها و همکاری شرکت های مرتبط مجاز است.


وی افزود: با توجه به تصویب قوانین و دستور‌العمل‌های ابلاغی توسط مجلس شورای اسلامی در زمینه ساماندهی، مدیریت و نظارت بر حمل ونقل بار درون شهری و حومه ، هرگونه فعالیت حمل ونقل بار درون شهری تحت نظارت شهرداری های سراسر کشور لازم الاجرا است.


محمد کروشاوی، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار ادامه داد: عدم اجرا و پیروی از این قوانین می‌تواند منجر به نابسامانی و ایجاد مشکلات برای دریافت کنندگان خدمات این حوزه باشد.


وی در ادامه گفت: پیرو قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت ، کلیه امور حمل و نقل درون شهری و حومه به واسطه دریافت مجوزهای قانونی از سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری ها است.


کروشاوی یادآور شد: رانندگان متقاضی می توانند با ورود به سایت utcms.ir تحت نظارت وزارت کشور که تنها سامانه ثبت نام و دریافت مجوز فعالیت و اشتغال است، نسبت به دریافت مجوز موردنظر اقدام و یا با مراجعه به حوزه بار و کالا به نشانی اهواز - بلوار قدس حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک طبقه اول سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مراجعه و خدمات مورد درخواست را دریافت کنند.


نویسنده خبر: فریدون شمعون زاده
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها