اخبار
 انتشار: 02 آذر 1401
   مشاهده: 163

  برگزاری دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری در سال ۱۴۰۱

مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز در حاشیه دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری در سال ۱۴۰۱ گفت: موضوع مطالعات سطح یک کلانشهر اهواز بسیار با اهمیت است که شهرداری در اجرای فرایند قانونی برای اخذ مشاور می باشد .


به گزارش اداره ارتباطات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، دومین جلسه ستاد بازآفرینی کلانشهر اهوازدر سال ۱۴۰۱ با حضور یوسفی معاون فنی و اجرایی فرمانداری اهواز ، کهوازی مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، جامع معاون اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان، کارشناسان و اعضای ستاد باز آفرینی کلانشهر اهواز در محل فرمانداری شهرستان اهواز بر گزار شد.
در این جلسه ابتدا کهوازی مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز و دبیر جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه گفت : موضوع مطالعات سطح یک کلانشهر اهواز بسیار با اهمیت است که شهرداری در اجرای فرایند قانونی برای اخذ مشاور می باشد.
در ادامه نیز موضوعات سهمیه قیر بازآفرینی شهری ۱۴۰۱ و پروژه های محرومیت زدایی سطح کلانشهر اهواز و طرح مصوب حرم علی بن مهزیار ، مطالبات شهرداری اهواز از تخفیف عوارض صدور پروانه در محلات واقع در بافت فرسوده و رفع موانع و مشکلات موجود در مناطق هدف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نویسنده خبر: مهدی سلطانی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار