اخبار
 انتشار: 02 آذر 1401
   مشاهده: 95

  برگزاری دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری در سال ۱۴۰۱

مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز در حاشیه دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری در سال ۱۴۰۱ گفت: موضوع مطالعات سطح یک کلانشهر اهواز بسیار با اهمیت است که شهرداری در اجرای فرایند قانونی برای اخذ مشاور می باشد .


به گزارش اداره ارتباطات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، دومین جلسه ستاد بازآفرینی کلانشهر اهوازدر سال ۱۴۰۱ با حضور یوسفی معاون فنی و اجرایی فرمانداری اهواز ، کهوازی مدیرعامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، جامع معاون اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان، کارشناسان و اعضای ستاد باز آفرینی کلانشهر اهواز در محل فرمانداری شهرستان اهواز بر گزار شد.
در این جلسه ابتدا کهوازی مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز و دبیر جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه گفت : موضوع مطالعات سطح یک کلانشهر اهواز بسیار با اهمیت است که شهرداری در اجرای فرایند قانونی برای اخذ مشاور می باشد.
در ادامه نیز موضوعات سهمیه قیر بازآفرینی شهری ۱۴۰۱ و پروژه های محرومیت زدایی سطح کلانشهر اهواز و طرح مصوب حرم علی بن مهزیار ، مطالبات شهرداری اهواز از تخفیف عوارض صدور پروانه در محلات واقع در بافت فرسوده و رفع موانع و مشکلات موجود در مناطق هدف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نویسنده خبر: مهدی سلطانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها