اخبار
 انتشار: 02 آذر 1401
   مشاهده: 248

  انتصاب مسئول امور مالی سازمان آرامستانها

انتصاب مسئول امور مالی سازمان آرامستانهای شهرداری امروز و با حضور توفیقی مدیرکل مجامع حسابرسی شهرداری ، میثم ایل اسکندری رییس سازمان آرامستانها ، معاونین و مسئولین این سازمان برگزار گردید .
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آرامستانهای شهرداری اهواز طی حکمی از علی مطهر مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری اهواز و با پیشنهاد میثم ایل اسکندری رییس سازمان آرامستانها خانم سهیلا احمدی به سمت " مسئول امور مالی " سازمان آرامستانها منصوب گردید .
متن این حکم بدین شرح است :
سرکار خانم سهیلا احمدی
بنا به پیشنهاد ریاست سازمان آرامستانها و نظر به احراز شرایط سازمانی به موجب این حکم انجام شرح وظایف پست " مسئول امور مالی " سازمان آرامستانها به شماره پست 23 به شما واگذار می گردد امید است با اتکال به درگاه خداوند متعال و بهره گیری از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در راستای تحقق اهداف سازمانی بویژه مدیریت هوشمند سرمایه های انسانی و همچنین ارتقای سرزندگی شهری تلاش نموده ، موفق و مؤید باشید .
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آرامستانها خانم احمدی پیش از این سمت های : مسئول حسابداری و حسابداری پرسنلی سازمان تاکسیرانی شهرداری اهواز ، مسئول خزانه شهرداری منطقه 5 و همچنین حسابرس اداره کل مجامع حسابرسی شهرداری را عهده دار بوده است .
لازم بذکر است که پیش از ایشان ، خانم رضوان اکبری نژاد به عنوان مسئول امور مالی سازمان آرامستانها در این سازمان مشغول به کار بوده اند که برای ایشان هم آرزوی موفقیت می نماییم .

نویسنده خبر: عبدالله نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها