اخبار
 انتشار: 07 آذر 1401
   مشاهده: 53

  آماده سازی و پیرایش فضای سبز سطح منطقه 3

هرساله همزمان با آغاز فصل پاییز، بازپیرایی و رسیدگی به فضای سبز پارک ها و معابر شهری به منظور تقویت و بهبود رشد گیاهان و درختان انجام می شود.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه 3 ؛ فرزین حاتمی کاکش مدیر منطقه با بیان این مطلب گفت: در راستای حفظ زیبایی منظر شهری و خدمات رسانی و ایجاد روحیه نشاط و جلب رضایت و بهره گیری شهروندان از فضای سبز پارک ها جهت تفریح ، حوزه فضای سبز این منطقه از شهرداری با تلاش نیروهای خود اقدامات گسترده در طرح نگهداشت فضای سبز کرده اند .


وی خاطر نشان کرد : با توجه به مساعد شدن شرایط آب و هوایی فصل پاییز و لزوم رسیدگی به سیمای فضای سبز شهری و تولید گل های فصلی پاییزه ، واحد فضای سبز منطقه۳، اقدام به آماده سازی محل های مورد نظر گلکاری و بذر پاشی و همچنین کاشت نهال ودرخت سطح پارک ها و حاشیه معابر و میادین کرده است .


مدیر منطقه 3 افزود: همچنین انجام اقدامات مراقبتی نظیر چمن زنی، جمع آوری نخاله ها و برداشت خاک اضافی، حذف علف های هرز، جوان سازی، هرس درختان و فرم دهی، حذف شاخه های خشک، تشتک زنی، پاکسازی موانع موجود در باغچه ها از سوی اکیپ های خدماتی و فضای سبز با هدف اصلاح وبهبود وضعیت فیزیکی وتقویت خاک در دستور کار شهرداری منطقه 3 به طور روزانه و مستمر در دستور کار قرار دارد..


نویسنده خبر: شهرداری منطقه سه
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها