اخبار
 انتشار: 09 آذر 1401
   مشاهده: 87

  دیدار با خانواده شهید به مناسبت هفته مبارک بسیج

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز : رضا بزاز زاده به اتفاق تنی چند از همکاران آن سازمان با خانواده شهید رضا شعیبی دیدار کردند.
سرپرست سازمان اتوبوسرانی و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بهمراه معاونین آن سازمان با حضور در منزل شهید والامقام رضا شعیبی ،‌ با والدین شهید دیدار و گفتگو کردند و هفته بسیج را گرامی داشتند.
رضا بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی گفت : خانواده‌های معظم و معزز شهدا صاحبان واقعی این انقلاب و نظام و ولی‌نعمتان ما هستند و قطع به یقین پیگیری مطالبات آنها نیز در راستای آرمان‌های امام راحل (ره) و رهبری عزیز و اشاعه فرهنگ انقلابی و جهادی خواهد بود.
بزاز زاده در ادامه این دیدار ضمن ابراز ارادت و دلجویی نسبت به خانواده شهید اظهار کرد: زنده نگاه داشتن یاد وخاطره شهدا وظیفه ای همگانی است و این آرامش ، امنیت و عزت جامعه مرهون ایثارگریهای آن عزیزان است و مدیران و مسئولین باید قدردان این خانواده های عزیز از دست داده باشند.
در ادامه خانواده شهید درباره روحیات و خصوصیات اخلاقی و منش وی صحبت و خاطرنشان کردند: شهید رضا شعیبی از سربازان وظیفه حادثه تروریستی رژه ۳۱ شهریور سال ۱۳۹۷ به دست عوامل فریب خورده داعشی در اهواز است .

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها