اخبار
 انتشار: 09 آذر 1401
   مشاهده: 183

  دیدار با خانواده شهید به مناسبت هفته مبارک بسیج

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز : رضا بزاز زاده به اتفاق تنی چند از همکاران آن سازمان با خانواده شهید رضا شعیبی دیدار کردند.
سرپرست سازمان اتوبوسرانی و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج بهمراه معاونین آن سازمان با حضور در منزل شهید والامقام رضا شعیبی ،‌ با والدین شهید دیدار و گفتگو کردند و هفته بسیج را گرامی داشتند.
رضا بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی گفت : خانواده‌های معظم و معزز شهدا صاحبان واقعی این انقلاب و نظام و ولی‌نعمتان ما هستند و قطع به یقین پیگیری مطالبات آنها نیز در راستای آرمان‌های امام راحل (ره) و رهبری عزیز و اشاعه فرهنگ انقلابی و جهادی خواهد بود.
بزاز زاده در ادامه این دیدار ضمن ابراز ارادت و دلجویی نسبت به خانواده شهید اظهار کرد: زنده نگاه داشتن یاد وخاطره شهدا وظیفه ای همگانی است و این آرامش ، امنیت و عزت جامعه مرهون ایثارگریهای آن عزیزان است و مدیران و مسئولین باید قدردان این خانواده های عزیز از دست داده باشند.
در ادامه خانواده شهید درباره روحیات و خصوصیات اخلاقی و منش وی صحبت و خاطرنشان کردند: شهید رضا شعیبی از سربازان وظیفه حادثه تروریستی رژه ۳۱ شهریور سال ۱۳۹۷ به دست عوامل فریب خورده داعشی در اهواز است .

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار