اخبار
 انتشار: 09 آذر 1401
   مشاهده: 74

  به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛ دیدار مدیر منطقه هفت با سردار خادم سیدالشهدا

مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز به مناسبت هفته بسیج با سردار خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا (جنوب) دیدار کرد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز به مناسبت هفته بسیج و پاسداشت و تکریم از یادگاران هشت سال دفاع مقدس با سردار خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا جنوب دیدار کرد.
بر اساس این گزارش؛ افراسیاب حبیبی قائم مقام شهرداری منطقه هفت، میلاد معصومی مسئول اداره ارتباطات و سید محمد مهدوی فرمانده پایگاه بسیج این مجموعه مدیر منطقه هفت را در این دیدار همراهی کردند.
در این دیدار ضمن بازدید از فعالیت های خیرخواهانه قرارگاه کربلا، سردار خادم سیدالشهدا توضیحاتی را در خصوص اقدامات جهادی و فعالیت های فرهنگی و عمرانی قرارگاه محرومیت زدایی نظیر عملیات آبرسانی به روستاهای سطح استان، توزیع بسته های معیشتی، اهداء جهیزیه به خانواده‌های نیازمند و توزیع رایگان حصار میان عشایر و روستاییان در سطح استان خوزستان مطرح کردند.
در ادامه این بازدید پیشنهاداتی از سوی مدیریت منطقه هفت درخصوص همکاری فی‌مابین قرارگاه کربلا (جنوب) با شهرداری منطقه هفت جهت ساماندهی تپه های مشرف بر کوی آل صافی و کوی رمضان جهت ایجاد تفرجگاه و خطوط انتقال آب خام و ایجاد تصفیه خانه فاضلاب جهت آبیاری و توسعه فضای سبز مطرح گردید که با استقبال سردار خادم سید الشهدا همراه شد.
در پایان مدیر منطقه به همراه سردار خادم سیدالشهدا و جمعی از همراهان ضمن بازدید از نمایشگاه یادگاران هشت سال دفاع مقدس در قرارگاه کربلا، بر سر مزار شهدای گمنام حاضر و فاتحه ای را نثار روح شهدا کردند.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها