اخبار
 انتشار: 13 آذر 1401
   مشاهده: 82

  احداث پیاده رو در انتهای خیابان ۱۵ منبع آب

بعد از پیگیری و درخواست شهروندان و اهالی محلات منبع آب و کوی خالدی، عملیات ساخت پیاده رو در انتهای خیابان ۱۵ منبع آب توسط واحد زیباسازی معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه هفت انجام شد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ با حضور برخی از اهالی کوی منبع آب و کوی خالدی در ملاقات عمومی هفتم آذر ماه و درخواست های ایشان جهت روکش آسفالت، ساخت پیاده رو و جدول گذاری، صبح روز شنبه دوازدهم آذر ماه عملیات احداث پیاده رو حدفاصل انتهای خیابان ۱۵ منبع و خیابان ۴ خالدی از سوی واحد زیباسازی منطقه هفت شهرداری اهواز انجام گرفت.

بر اساس این گزارش، احداث این پیاده رو با هدف رفاه حال شهروندان و همچنین ایجاد یک بستر مناسب جهت ارتباط میان خیابان ۱۵ منبع آب و خیابان ۴ خالدی صورت گرفته است.
گفتنی است با توجه به شیب تندی که در انتهای خیابان ۱۵ منبع آب وجود دارد این پیاده رو به صورت پلکان خیابان چهار خالدی را به ۱۵ منبع آب متصل می کند.

در پایان شایان ذکر است پیش از این عملیات های احداث جداول بلوار بسیج، کابل کشی و جابجای ۱۵ عدد پایه روشنایی بلوار مدرس، تعمیر و همسطح سازی دربهای منهول بلوار نواب از سوی واحد زیباسازی شهرداری منطقه هفت انجام شده است.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها