اخبار
 انتشار: 16 آذر 1401
   مشاهده: 144

  تپه های کوی رمضان به تفرجگاه کوهستانی تبدیل می شود

صبح امروز چهارشنبه شانزدهم آذر ماه، علی شمسی سرپرست معاونت خدمات شهری، هدایت اله زارع زاده معاون شهرسازی و معماری، پرویز حسینی معاون فنی و عمرانی، حجت اله سلیمانی معاون حمل و نقل و ترافیک، مهدی اسدالهی مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز و فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز از تپه های واقع در کوی رمضان بازدید به عمل آوردند.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز: صبح امروز چهارشنبه شانزدهم آذر ماه، جمعی از مدیران ارشد شهرداری اهواز به منظور ایجاد یک تفرجگاه کوهستانی از تپه های واقع در کوی رمضان بازدید به عمل آوردند.
مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این بازدید گفت:
ظرفیت های موجود در سطح منطقه هفت از قبیل حرم مطهر حضرت علی بن مهزیار اهوازی، مجاورت با رودخانه کارون، آثار و تپه های باستانی واقع در پارک کوهساران، قبرستان ارامنه و آشوریان و همچنین تپه های واقع در کوی رمضان یک فرصت بسیار خوب را جهت سرمایه‌گذاری در این منطقه به وجود آورده است.
این مقام مسئول با اشاره به توپوگرافی ویژه منطقه هفت نسبت به مناطق دیگر شهرداری اهواز اظهار کرد: یکی از ظرفیت ها و فرصت های موجود در منطقه هفت که این منطقه را نسبت به دیگر مناطق شهرداری اهواز متفاوت نموده است، تپه های کوهستانی در کوی رمضان و کوی آل صافی می باشد.
وی در ادامه توضیح داد: شهرداری منطقه هفت در نظر دارد تا از تپه های واقع در کوی رمضان جهت ایجاد و احداث تفرجگاه بزرگ کوهستانی اقدام نماید.
نجف پور با ابراز اینکه این پارک کوهستانی در آینده نزدیک می تواند یکی از مناطق نمونه گردشگری در غرب کشور تبدیل شود افزود: پروژه تپه های تفرجگاهی می تواند به بام اهواز تبدیل شود و شهروندان جهت گذران اوقات فراغت و یا کوهپیمایی به آنجا مراجعه کنند.
مدیر منطقه هفت در پایان خاطرنشان ساخت: احداث تپه‌های تفرجگاهی علاوه بر رفاه حال شهروندان و رونق اقتصادی منطقه می تواند باعث ایجاد امنیت و ارزش افزوده در منطقه نیز شود.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها