اخبار
 انتشار: 26 آذر 1401
   مشاهده: 131

  مدیر عامل سازمان خدمات موتوری: تحقق  وعده سازمان  موتوری در تامین ماشین آلات شهرداری اهواز

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز گفت: بازگشت به اهداف اصلی سازمان در تامین ماشین آلات شهرداری اهواز محقق شده است.
 به گزارش اداره ارتباطات سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز، اسماعیل آخوند شوشتری ، مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز در جمع اصحاب رسانه با اشاره به  تلاش های گسترده سازمان در  تعمیر ، بازسازی و نوسازی ناوگان موتوری شهرداری اهواز گفت : اکنون  تامین بخش قابل توجهی از ماشین آلات تخصصی و خدمات شهری  شهرداری اهواز را بر عهده  داریم  و این امر موجب  کاهش هزینه های شهرداری اهواز و فراهم آوردن بستر امن تر در خدمات رسانی شهری به شهروندان اهوازی شده ست . 
آخوند شوشتری در ادامه اظهار كرد: طی یک سال گذشته سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز با برنامه ریزی در راستای اهداف اساسنامه  یعنی  طراحي، برنامه ريزي و سياست گذاري در امور مربوط به خدمات موتوري اقدامات بسیاری انجام داد به طوری که امروز بیش از 40 دستگاه خودروی فعال و آماده به کار در اختیار دارد.
وی بیان کرد : سازمان  خدمات موتوری از دوره رکود در تامین ماشین آلات شهرداری عبور کرده است  و خوشبختانه مدیریت شهرداری  اهواز به ریاست  آقای  امینی ،بر تقویت و توسعه بیشتر ناوگان تاکید دارند.
شوشتری گفت : علاوه براین اقدامات  با تامین وام یکهزار میلیارد ریالی و خرید ماشین آلات جدید ، ناوگان موتوری شهرداری اهواز به  جایگاه شایسته تری در تامین  رفاه شهروندان اهوازی خواهد رسید. 
مدیرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز افزود:  زمينه هاي فعاليت و درآمد زايي سازمان با نوسازی ناوگان موتوری فراهم شده است و از این نظر در شرایط درآمدی بسیار بهتری نسبت به سال گذشته قرار داریم.  
آخوند شوشتری بیان کرد: به زودی  تامین و جمع آوری زباله منطقه یک  شهرداری اهواز توسط سازمان خدمات موتوری انجام خواهد گرفت که نشان دهنده  ظرفیت و پتانسیل بالای سازمان  در خدمات رسانی شهری در مناطق پر رفت و آمد است.
مدیرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اهواز در ادامه به اقدامات صورت گرفته در ستاد پسماند ساختمانی و عمرانی شهر اهواز پرداخت و گفت : به منظور رفاه حال شهروندان و پیمانکاران حمل پسماند ساختمانی ، محل جدیدی برای تخلیه پسماند ساختمانی با عنوان سایت رهگشا واقع در مسیر اهواز- اندیمشک  در نظر گرفتیم تا تخلیه پسماندهای ساختمانی غرب اهواز به دلیل بعد مسافت سایت صفیره در آنجا صورت گیرد .
آخوند شوشتری در ادامه سخنان خود با اشاره به  حمل و ساماندهی پسماندهای ساختمانی خرد اهواز گفت: 
2  مکان جدید شامل سایت سه راه تپه  و سایت دفن مهدیس  برای تخلیه پسماندهای ساختمانی خرد در نظر گرفتیم و اطلاع رسانی و نحوه انجام از طریق چاپ بروشور و نصب بنر در سطح شهرصورت  می گیرد.وی افزود: به  منظور کنترل بهتر  حمل پسماندهای ساختمانی و جلوگیری از رها سازی نخاله ها در مکان های غیرمجاز  توسط متخلفان ، بیش از 60 خودرو نصب جی پی اس شده اند و تردد و فعالیت انها از  طریق سامانه ردیابی خودروهای پسماند ساختمانی در حال انجام می باشد.
مدیر عامل افزود : در راستای دولت الکترونیک و  انجام خدمات از راه دور ،سامانه" 137 یار"  به منظور درخواست باکس نخاله های ساختمانی خرد طراحی و راه اندازی  گردید.
 وي در خصوص فعاليتهاي عمراني سازمان عنوان كرد: سازمان خدمات موتوری با توجه به تجربیات بسیار خوب و شایسته طی دهه گذشته این آمادگی را دارد تا در صورت نیاز و به منظور صرفه جویی در منابع مالی شهرداری اهواز در پروژه های عمرانی به عنوان سازمان معین شهرداری اهواز همکاری و فعالیت نماید.
آخوند شوشتری در پایان از حضور اصحاب رسانه و اهتمام آنان به امور شهری  قدردانی نمود  و همکاری و تعامل سازنده بین سازمان های امور شهری  و مطبوعات را ثمر بخش و حائز اهمیت دانست.
 


نویسنده خبر: احسان سنجری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها