اخبار
 انتشار: 03 دی 1401
   مشاهده: 96

  هدایت و دفع آبهای سطحی پس از بارش باران

پس از بارش باران نیروهای خدمات شهری به حالت آماده باش کامل در آمده و اقدام به هدایت و دفع آب های سطحی کردند.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ بعد از ظهر جمعه دوم دی ماه، عملیات هدایت و دفع آبهای سطحی از سوی نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه هفت آغاز شد.
فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این رابطه گفت: با وارد شدن به فصل زمستان و ورود توده ابرهای باران زا و همچنین آغاز بارش باران های الهی و نعمات خداوند، کلیه نیروهای خدمات شهری شهرداری منطقه هفت به صورت آماده باش کامل درآمده و عملیات هدایت و دفع آبهای سطحی را عهده دار شدند.
وی با اشاره به اینکه میزان بارندگی در ۲۴ ساعت گذشته به ۴۷ میلیمتر رسیده است، اذعان داشت: الحمدلله میزان بارندگی خوبی رو پشت سر گذاشتیم و با برنامه ریزی که صورت گرفت توانستیم با استفاده از پمپ های SP و همچنین خودروهای مکنده نسبت میزان آبگیری و همچنین تجمع آب های سطحی را در سطح معابر کنترل و آب های سطحی را به سپتیک های خیابان ۴۵ متری و خیابان شهید طاهری هدایت کنیم.
این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: همکاران شهرداری منطقه هفت تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا از تجمع آب های سطحی در معابر جلوگیری کرده تا اینکه شهروندان بتوانند روز اول هفته خوبی را آغاز کرده و دانش آموزان نیز با مشکل مواجه نشوند.
نجف پور در پایان خاطر نشان ساخت: با توجه به احتمال بارش باران در امشب و فردا کلیه نیروهای خدماتی خدمات شهری، مدیران، نیروهای خدماتی روفت روب و فضای سبز در آمادگی کامل به سر می برند تا از تجمع آب های سطحی جلوگیری نمایند.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها