اخبار
 انتشار: 04 دی 1401
   مشاهده: 136

  همایش حمل و نقل عمومی با تقدیر از ۱۰ پرسنل نمونه سازمان اتوبوسرانی برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، مراسم روز ملی حمل و نقل با محوریت اهواز ایمن و هوشمند برگزار شد.
رضا امینی شهردار کلانشهر اهواز ضمن تبریک و تقدیر از دست اندرکاران حوزه حمل و نقل درون شهری و برون شهری، در همایش حمل و نقل گفت: تا کنون ۱۸ دستگاه اتوبوس جدید وارد اهواز شده که پس از شماره گذاری و انجام سیر مراحل اداری در اختیار شهروندان عزیز قرار خواهد گرفت.
امینی با تاکید بر اهمیت موضوع حمل و نقل عمومی در کلانشهر اهواز ، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای خرید ۲۰۰ دستگاه اتوبوس انجام شده که ۱۸ دستگاه آن محقق شده و انتظار می رود تا پایان سال به ۷۰ دستگاه ارتقا یابد.
همایش حمل و نقل با موضوع اهواز ایمن و هوشمند به همت مجموعه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و به مناسبت گرامیداشت هفته حمل و نقل با حضور رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان و اهواز ، معاون حمل و نقل استانداری ، شهردار ، مدیران و کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز برگزار و ۵ نفر از تلاشگران و فعالان در ایام اربعین حسینی در گذرگاه مرزی چذابه و ۵ اتوبوسران نمونه سازمان اتوبوسرانی تجلیل بعمل آمد.
رضا بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی در حاشیه این مراسم ضمن تبریک روز ملی حمل و نقل ، از زحمات و تلاشهای کلیه همکاران در ایام اربعین حسینی در مرز بین المللی چذابه تشکر کرد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها