اخبار
 انتشار: 04 دی 1401
   مشاهده: 230

  سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اهواز: زیباسازی علاوه بر ارتقای کیفی فضای شهر؛ منجر به شکل گیری شهری سالم و انسان مدار می شود


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز؛ سجاد حیدری؛ سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری در نشست خبری که ظهر یک شنبه ۴ دی ماه برگزار شد عنوان کرد: در راستای ارتقاء سطح خدمات به شهروندان و ایجاد نمای بصری زیبا و جالب توجه، نقاشی دیواری در نقاط مختلف شهر انجام شده است.

وی با اشاره به وجود برخی دیوارهای قدیمی بد منظر در معابر شهری و لزوم ساماندهی و زیباسازی این دیوارها افزود: این سازمان درنظر دارد اکثر این دیوارهای بد منظر نقاشی و زیباسازی شوند.

حیدری ادامه داد: نقاشی روی دیوارهای شهر علاوه بر جلوه بخشیدن به سیمای بصری شهری، از تکرار و یکنواختی شهر برای مردم جلوگیری می‌کند و جذابیت محیط شادابی  را در پی دارد.

سرپرست سازمان زیباسازی با تاکید بر اینکه عملیات زیباسازی فرایندی است که به توسعه کیفی فضای شهر و ارتقای کیفیت زندگی شهری می پردازد تا منجر به شکل گیری شهر سالم، فرهنگی و انسان مدار شود؛ تصریح کرد: تا پایان سال نورپردازی پل سیاه، پل سفید و اصلاح نورپردازی پل هشتم را در برنامه داریم.

حیدری به دیگر برنامه های اجرایی این سازمان تا پایان سال اشاره کرد و گفت: جشنواره المان های رنگی، المان کهکشان، جشن نور، المان نوری سان لایت،  ایجاد تونل نوری روی پل شهید علم الهدی، ایجاد لنج گل کاری و نورپردازی شده در خشکی،ایجاد المان در میدان کودک، میدان امام و  میدان شهید بهنام محمدی  برخی از اقداماتی است که در جهت زیباسازی شهر اهواز تا پایان سال جاری است.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اهواز گفت: این دیدگاه که زیبایی شهر تنها بر عهده و اختیار سازمان زیبا سازی است اشتباه است و همه ارکان شهرداری، ادارات و مردم در این خصوص شریک هستیم چرا که اگر غیر از این باشد هیچوقت موفق نخواهیم بود و به شهری که ایده آل است نخواهیم رسید.

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها