اخبار
 انتشار: 04 دی 1401
   مشاهده: 332

  سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اهواز: زیباسازی علاوه بر ارتقای کیفی فضای شهر؛ منجر به شکل گیری شهری سالم و انسان مدار می شود


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز؛ سجاد حیدری؛ سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری در نشست خبری که ظهر یک شنبه ۴ دی ماه برگزار شد عنوان کرد: در راستای ارتقاء سطح خدمات به شهروندان و ایجاد نمای بصری زیبا و جالب توجه، نقاشی دیواری در نقاط مختلف شهر انجام شده است.

وی با اشاره به وجود برخی دیوارهای قدیمی بد منظر در معابر شهری و لزوم ساماندهی و زیباسازی این دیوارها افزود: این سازمان درنظر دارد اکثر این دیوارهای بد منظر نقاشی و زیباسازی شوند.

حیدری ادامه داد: نقاشی روی دیوارهای شهر علاوه بر جلوه بخشیدن به سیمای بصری شهری، از تکرار و یکنواختی شهر برای مردم جلوگیری می‌کند و جذابیت محیط شادابی  را در پی دارد.

سرپرست سازمان زیباسازی با تاکید بر اینکه عملیات زیباسازی فرایندی است که به توسعه کیفی فضای شهر و ارتقای کیفیت زندگی شهری می پردازد تا منجر به شکل گیری شهر سالم، فرهنگی و انسان مدار شود؛ تصریح کرد: تا پایان سال نورپردازی پل سیاه، پل سفید و اصلاح نورپردازی پل هشتم را در برنامه داریم.

حیدری به دیگر برنامه های اجرایی این سازمان تا پایان سال اشاره کرد و گفت: جشنواره المان های رنگی، المان کهکشان، جشن نور، المان نوری سان لایت،  ایجاد تونل نوری روی پل شهید علم الهدی، ایجاد لنج گل کاری و نورپردازی شده در خشکی،ایجاد المان در میدان کودک، میدان امام و  میدان شهید بهنام محمدی  برخی از اقداماتی است که در جهت زیباسازی شهر اهواز تا پایان سال جاری است.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری اهواز گفت: این دیدگاه که زیبایی شهر تنها بر عهده و اختیار سازمان زیبا سازی است اشتباه است و همه ارکان شهرداری، ادارات و مردم در این خصوص شریک هستیم چرا که اگر غیر از این باشد هیچوقت موفق نخواهیم بود و به شهری که ایده آل است نخواهیم رسید.

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار