اخبار
 انتشار: 11 دی 1401
   مشاهده: 67

  جمع آوری نخاله های ساختمانی در کوی آل صافی

عملیات جمع آوری و پاکسازی نخاله های ساختمانی در کوی آل صافی و خیابان نامداری ۶ از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه هفت انجام گرفت.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ صبح امروز عملیات پاکسازی و نخاله برداری از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه هفت در کوی آل صافی و خیابان نامداری ۶ انجام شد.

بر پایه این گزارش؛ این عملیات به همت نیروهای خدماتی ناحیه ۲ شهرداری منطقه هفت با هدف پاکسازی و بهداشت محیط انجام گرفته است.

گفتنی است برخی از کامیونت های حمل نخاله با تخلیه غیرقانونی نخاله های ساختمانی در معابر و کوچه های سطح منطقه هفت اقدام به هنجارشکنی و نازیبایی های محیط شهری می کنند که موجبات نارضایتی شهروندان را همراه دارد.

در پایان شایان ذکر است واحد حقوقی شهرداری منطقه هفت در اقدامی جهت جلوگیری از تخلیه نخاله های ساختمانی توسط وانت بارها و کامیون های غیرمجاز حمل نخاله، تعدادی از رانندگان خاطی را شناسایی و با همکاری دادستانی کلانشهر اهواز حکم توقیف برخی از این خودروها را صادر نموده است..

امید است با همکاری کلیه شهروندان و سازمان های ذیربط عوامل ناهنجاری های شهری شناسایی و با خاطیان و قانون شکنان برخورد قانونی صورت بپذیرد.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها