اخبار
 انتشار: 15 دی 1401
   مشاهده: 128

  زارع زاده عضو شورای شهر اهواز از سازمان اتوبوسرانی بازدید کرد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، حجت الله زارع زاده از اتوبوس های جدید و قدیمی و مجموعه سازمان دیدن کرد.
زارع زاده در بازدید از اتوبوس های تازه وارد شده در اهواز گفت : باید سهم بیشتری از اتوبوس های جدید به اهواز داده شود و مردم شریف اهواز لایق بهترین ها هستند.
عضو شورای اسلامی شهر اهواز پس از بازدید از اتوبوس های جدیدالورود افزود : با توجه به کمبود شدید اتوبوس در اهواز ، ورود اتوبوس های جدید می تواند بخشی از مشکلات شهروندان را در بحث عبور و مرور حل کند و از ترافیک های بوجود آمده در شهر بکاهد.
حجت الله زارع زاده ضمن قدردانی از راه اندازی مجدد کارت بلیت های الکترونیک ،خاطرنشان کرد : فرسودگی ناوگان نیازمند چاره اندیشی است و میبایست با برنامه ریزی دقیق ، مجدداً بازسازی اتوبوس های فرسوده از سر گرفته شود و فعالیت خود را بر اساس کار کارشناسی آغاز نماید.
رضا بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی در پایان این دیدار گفت : از همه اعضای شورا و آقای زارع زاده تقاضا داریم از سازمان اتوبوسرانی بعنوان تنها ناوگان حمل و نقل درونشهری اهواز حمایت کنند تا بتوانیم خدمات دهی درخور توجه به شهروندان را داشته باشیم.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها